Typ inzerátu: Nabídka
Rasa: Německý ovčák
Pohlaví: pes
Výška: Velký (61 cm a více)
Pejsek z útulku: Ano
Stáří: 9
Tetovaný: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem: Ano
  • K jiným psům: Ano
  • Na zahradu: Ano
  • Pro aktivní majitele: Ne
  • Pro začátečníky: Ano

Popis

I já byl dřívě štěně, malé a vděčné, bohužel toto krásné období netrvá věčně. Osm let v zahradě jsem věrně sloužil, po vděku svého pána jen jsem toužil. Pak se odstěhoval a já zůstal osamocen, Měl jsem žízeň, hlad a byl jsem nemocen. Vlídní lidé do kotce s boudou mě vzali, o mé zdravotní problémy se postarali. Já teď občas na dece spím a sladce sním, že nám svého člověka, a že jsem s ním!

Připravte pejskovi jeho nové bydlení

Přemýšlíte o pořízení nového čtyřnohého člena domácnosti? Podívejte se, co všechno byste měli schovat, než si ho přinesete domů. Přejeme vám bezproblémové pořízení nového čtyřnohého mazlíčka!

Pokud byste narazili na podezřelý inzerát, neváhejte a nahlaste nám ho kliknutím na tlačítko „Stížnost“ přímo tady u inzerátu. Děkujeme!

Pondělí:14:00 16:00 nebo dle tel. domluvy
Úterý:14:00 16:00 nebo dle tel. domluvy
Středa:14:00 16:00 nebo dle tel. domluvy
Čtvrtek:14:00 16:00 nebo dle tel. domluvy
Pátek:14:00 16:00 nebo dle tel. domluvy
Sobota:po telefonické domluvě
Neděle:po telefonické domluvě

Otevřít mapu v novém okně

Jsme nové záchytné zařízení Městské policie Sokolov na ranči Vránov, které se snaží se co nejlépe postarat o opuštěné a nalezené pejsky. Umístěným pejskům se tu snažíme vytvořit co nejpříjemnější prostředí, každý den je venčíme a učíme základní povely. Zároveň nabízíme zdarma i poradenství a výcvikové hodiny pro nové osvojitele pejsků, aby si se svými novými čtyřnohými partnery co nejlépe rozuměli.
Jak pomoci: Venčení, Inzerce psů, Převozy psů, materiálu, Manuální práce
Adresa: ranč Vránov 35601 Sokolov - zobrazit na mapě
Facebook: Náš Facebook

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.

Napište nám

Máte nápad na vylepšení, něco vám nefunguje nebo nám jen chcete sdělit názor na naše webové stránky? Napište nám. Za jakékoli podněty budeme rádi. Váš tým ANNONCE.

 
 
Napište nám