Typ inzerátu: Nabídka
Rasa: Německý ovčák
Pohlaví: fena
Výška: Velký (61 cm a více)
Pejsek z útulku: Ano
Stáří: 6
Tetovaný: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Vhodný pro

  • K jiným psům: Ne
  • Na zahradu: Ano
  • Pro začátečníky: Ne
  • Do bytu: Ne

Popis

Vyhození vlčáci Tara a Baddy už jsou na tom s bázlivostní mnohem lépe a tak budou hledat nový domov. Oba jsou pravděpodobně výcvikem nepolíbení. Jsou na sobě velmi závislí a jeden bez druhého nedají ani ránu, takže podmínka je adopce obodu dohromady. Tara je stále ještě plachá, ale pokud má po boku Baddyho tak se nechá podrbat. Zato Baddy lidi přímo miluje a je vyloženě vítací typ. Rád si přiběhne pro pohlazení a pomazlení. Nehodí se na hlídání, spíš jako kámoši na dobře oplocený pozemek. Nejlépe pro zkušené chovatele. Taru ještě čeká před adopcí kastrace. Pokud byste na ni chtěli přispět, budeme moc rádi. Peníze můžete posílat na číslo transparentního účtu: 2400727072/2010, VS 16999, do popisu platby Tara. Děkujeme :-) Adopční poplatek 1500 Kč ********************************************* fotogalerie:   https://www.facebook.com/pg/utulekmelnik/photos/?tab=album&album_id=1173304042712421 ************************************************* DOPLŇUJÍCÍ INFORMACE: V případě zájmu o námi nabízeného pejska, prosím, volejte na telefonní číslo 602 144 145, emailové dotazy nestíháme vyřizovat, navíc vyžadujeme telefonický kontakt se zájemcem, protože chceme znát podmínky, do kterých bude případně pejsek umístěn. Na komentáře na Facebooku není v našich silách reagovat, neboť jich je opravdu mnoho. Fyzická péče o zvířata na útulku má vždycky přednost před ostatními činnostmi, které se tak vyřizují občas se značným zpožděním. Děkujeme za pochopení. Podrobné informace k adopci najdete na tomto odkaze: http://www.msoz.cz/inpage/informace-k-adopci/ KONTAKT: 602 144 145

Připravte pejskovi jeho nové bydlení

Přemýšlíte o pořízení nového čtyřnohého člena domácnosti? Podívejte se, co všechno byste měli schovat, než si ho přinesete domů. Přejeme vám bezproblémové pořízení nového čtyřnohého mazlíčka!

Pokud byste narazili na podezřelý inzerát, neváhejte a nahlaste nám ho kliknutím na tlačítko „Stížnost“ přímo tady u inzerátu. Děkujeme!

Pondělí:9:00 - 16:00
Úterý:9:00 - 16:00
Středa:9:00 - 16:00
Čtvrtek:9:00 - 16:00
Pátek:9:00 - 16:00
Sobota:9:00 - 16:00
Neděle:9:00 - 16:00

Otevřít mapu v novém okně

Jak pomoci: nzerce psů, Grafika, web, PR, Domácí depozita, Jiná
Adresa: Řipská 27601 Mělník - zobrazit na mapě
Facebook: Náš Facebook

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.

Napište nám

Máte nápad na vylepšení, něco vám nefunguje nebo nám jen chcete sdělit názor na naše webové stránky? Napište nám. Za jakékoli podněty budeme rádi. Váš tým ANNONCE.

 
 
Napište nám