Typ inzerátu: Nabídka
Rasa: Německý ovčák
Pohlaví: pes
Výška: Střední (31-60 cm)
Pejsek z útulku: Ano
Stáří: 7
Tetovaný: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Vhodný pro

  • Na zahradu: Ano
  • Pro aktivní majitele: Ano
  • Pro začátečníky: Ano

Popis

kříženec německého ovčáka, pes, narozen přibližně v 8/2010. Do útulku byl přivezen MP, nálezce ho nalezl potulovat se v Kralupech nad Vltavou v ulici Generála Klapálka. Čip ani jiné označení nemá, přišel pouze s tmavě modrými kšíry. Brit je milý a kontaktní. V současné době se Brit projevuje jako bezproblémový pes, v kotci je čistotný, dobře chodí na vodítku, proto je též oblíbený u venčitelů, kteří chtějí na procházku většího parťáka. Do smečky ho nepouštíme, protože na ostatní psy přes kotec doráží, ale při procházkách je vůči ostatním psům ovladatelný. Umí povel sedni, dej pac, při očkování byl v pohodě a úprava srsti pro něj též není problém. Rád se pomazlí, ale není to žádný závislák. Je pravda, že pokud je páníček v domě, tak si Brit vyžaduje být s ním a není pro něj problémem si otevřít dveře a za svým páníčkem běžet až do domu. Hledáme pro něj majitele, který mu poskytne zahradu se zateplenou boudou a pravidelné procházky.

Připravte pejskovi jeho nové bydlení

Přemýšlíte o pořízení nového čtyřnohého člena domácnosti? Podívejte se, co všechno byste měli schovat, než si ho přinesete domů. Přejeme vám bezproblémové pořízení nového čtyřnohého mazlíčka!

Pokud byste narazili na podezřelý inzerát, neváhejte a nahlaste nám ho kliknutím na tlačítko „Stížnost“ přímo tady u inzerátu. Děkujeme!

Pondělí:9-13:30
Úterý:9-13:30
Středa:9-13:30
Čtvrtek:9-13:30
Pátek:9-13:30
Sobota:9-13:30
Neděle:9-13:30

Otevřít mapu v novém okně

Městský útulek pro psy byl zprovozněn v únoru 1997. Výstavbu financovalo město Kralupy nad Vltavou. V současné době je zde maximální kapacita 25 psů. K dispozici jsou tři karanténní kotce, jeden pro potřeby městské policie a sedm kotců pro psy po karanténě. Útulek slouží k dočasnému pobytu nalezených psů, týraných psů odebraných majitelům a psů umístěných majiteli k adopci v katastru města Kralupy n. Vlt. Odchyt toulavých psů provádí Městská policie. Náklady na provoz útulku jsou z větší části pokryty dotací Města Kralupy n. Vlt.. Nemalou část tvoří sponzorské dary. Jedná se o finanční a věcné dary, ale také o pracovní pomoc lidí. Naším cílem je nejen postarat se o bezprizorní psy, najít jim nový a šťastný domov, ale také osvětová a reklamní činnost: Pořádáme besedy ve školách a školkách nebo přímo na útulku. Učíme děti jak se správně ke psům chovat, jak o ně pečovat, jak je důležité si vybrat pejska vzhledem k možnostem a schopnostem člověka a seznamujeme je s obsahem naší práce. Snažíme se tak přispět k výchově budoucí generace a vést jí k zodpovědnému přístupu ke zvířatům. Děti nikdy nepřijdou s prázdnou. Ty, které náhodou zapomenou pamlsky pro pejsky doma se ochotně podělí o svačinu :-) Spolupracujeme i se seniory z Klubu důchodců. Pořádáme různé zábavní akce pro širokou veřejnost. Cílem těchto akcí je nejen lidi pobavit, ale připomenout všem, že jsou zde tvorečkové bez domova. Na své si přijdou i děti, na které nikdy nezapomínáme.
Jak pomoci: Venčení, Manuální práce, Grafika, web, PR, Inzerce psů, Domácí depozita, Převozy psů, materiálu, Jiná
Adresa: U Cukrovaru 1075 27801 Kralupy nad Vltavou - zobrazit na mapě
Facebook: Náš Facebook

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.

Napište nám

Máte nápad na vylepšení, něco vám nefunguje nebo nám jen chcete sdělit názor na naše webové stránky? Napište nám. Za jakékoli podněty budeme rádi. Váš tým ANNONCE.

 
 
Napište nám