Popis

Bellu k nám přivezl Vet-servis z jiného útulku, neboť si s ní nevěděli rady. Pochází z nesocializované smečky psů, ve které docházelo k častým rvačkám, Bella se neuměla bránit a proto má tělo i tvář samou jizvu. Bellinka se strašně moc bojí lidí, neboť ty které znala jí neudělali nic dobrého. Nyní ji čeká resocializace, musí se naučit, že lidi jsou fajn a poznat trochu svět. Zatím je velmi plachá a nedůvěřivá. Nenechá na sebe sáhnout, když k ní přijde člověk, začíná panikařit. Držte jí palečky. Bellinka u nás asi ještě chvíli bude, neboť její pokroky jsou maličké. Nemůžete-li poskytnout láskyplný domov a hory trpělivosti, ale není vám její osud lhostejný. Pak můžete Bell adoptovat virtuálně Virtuální adopce je vhodná zejména pro ty, kteří nemohou vlastnit svého pejska. K virtuální adopci jsou vhodní psi, kteří jsou u nás na trvalo, nebo se dlouhodobě léčí. Forma podpory jednotlivého pejska záleží na zájemci. Adoptivního páníčka budeme pravidelně informovat o tom jak se pejsek má a jednou za čtvrt roku pošleme pár fotek. Je možné chodit pejska po domluvě venčit. Video jak je Belinka na tom 2. den u nás, můžete vidět zde: https://youtu.be/fspIp3hx3CA Bella chodí každý den na vycházky, ale stále je plachá. S venčiteli ještě vycházku nezvládne.  20.10 - Bella ráda chodí na vycházky, venku je poměrně uvolněná, jde vedle nás a i si již čuchá. Před lidským kontaktem, ale stále uhýbá a mírně panikaří.  Kontakt T-Touch masáží strpí.  Vycházky s venčiteli ještě stále nejsou možné. Bella půjde do adopce čipovaná, očkovaná, odčervená, kastrovaná a ošetřená proti ektoparazitům. Chcete-li Bellu finančně podpořit budeme velice rádi.  Číslo účtu: 2500648929/2010 do poznámky: Bella Děkujeme. Máte-li o Bellu zájem prosím volejte Anežku +420 723 149 929 nebo pište na: voriskov@gmail.com Adopční poplatek 1 500, - Kč.

Připravte pejskovi jeho nové bydlení

Přemýšlíte o pořízení nového čtyřnohého člena domácnosti? Podívejte se, co všechno byste měli schovat, než si ho přinesete domů. Přejeme vám bezproblémové pořízení nového čtyřnohého mazlíčka!

Pokud byste narazili na podezřelý inzerát, neváhejte a nahlaste nám ho kliknutím na tlačítko „Stížnost“ přímo tady u inzerátu. Děkujeme!

Pondělí:dle dohody
Úterý:dle dohody
Středa:dle dohody
Čtvrtek:dle dohody
Pátek:dle dohody
Sobota:dle dohody
Neděle:dle dohody

Otevřít mapu v novém okně

Jsme skupinka mladých lidí milující zvířata, a to hlavně psy, s velkou touhou pomáhat opuštěným a týraným pejsků. Naším posláním je měnit zanedbané a ustrašené psí tvorečky ve veselé, vychované a sebevědomé psí osobnosti. Opuštěným pejskům zajišťujeme přechodné bydlení, veterinární ošetření, výchovu a výcvik. Ale hlavně pejskům hledáme nové domovy, kde budou už do konce života milováni. :-) Naše počínání je hnané naší láskou a touhou pomáhat a měnit psí osudy, bez jakýkoliv dotací či jiné pomoci od státu. Naše vize je vytvoření místa pro setkávání lidi milující zvířata. Pro lidi co jsou ochotni psům pomoci a hlavně bezpečného útočiště pro pejsky na dobu nutnou pro jejich znovu-nadechnutí a nabrání sil pro nový a lepší začátek jejich života.
Jak pomoci: Venčení, Inzerce psů, Převozy psů, materiálu, Manuální práce, Grafika, web, PR, Domácí depozita, Jiná
Adresa: U Homolky 3/124 15000 Praha 5 - zobrazit na mapě
Facebook: Náš Facebook

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.

Napište nám

Máte nápad na vylepšení, něco vám nefunguje nebo nám jen chcete sdělit názor na naše webové stránky? Napište nám. Za jakékoli podněty budeme rádi. Váš tým ANNONCE.

 
 
Napište nám