Typ inzerátu: Nabídka
Rasa: Německý ovčák
Pohlaví: pes
Výška: Střední (31-60 cm)
Pejsek z útulku: Ano
Stáří: 12
Tetovaný: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Vhodný pro

  • Na zahradu: Ano
  • Pro aktivní majitele: Ne
  • Pro začátečníky: Ano
  • Do bytu: Ano

Popis

Bon je přibližně desetiletý (odhadovaný věk k: květen 2016)  kříženec německého ovčáka a labradorského retrívra . Je to hodný starší pejsek, který si zaslouží najít rodinu, kde ho budou milovat a poskytnou mu to nejlepší stáří. ♥ Určitě by byl šťastný v domečku se zahrádkou s přístupem dovnitř. Boníkovi se blíží "výročí" jednoho roku v útulku, kam byl odložen na stará kolena. Prosím, nebojte se adopce staršího pejska. Bude Vám vděčný jako nikdo na celém světě... • • • VÍCE INFORMACÍ ZÍSKÁTE ZDE : Umístění: Psí útulek Na trati (Ústí nad Orlicí) Kontaktní osoba: Jaroslav Kovář mobil: 777 804 666, email: jarda.kateko@seznam.cz

Připravte pejskovi jeho nové bydlení

Přemýšlíte o pořízení nového čtyřnohého člena domácnosti? Podívejte se, co všechno byste měli schovat, než si ho přinesete domů. Přejeme vám bezproblémové pořízení nového čtyřnohého mazlíčka!

Pokud byste narazili na podezřelý inzerát, neváhejte a nahlaste nám ho kliknutím na tlačítko „Stížnost“ přímo tady u inzerátu. Děkujeme!

Pondělí:7:00 - 12:00 a 15:00 - 17:00
Úterý:7:00 - 13:00
Středa:7:00 - 14:00
Čtvrtek:7:00 - 13:00
Pátek:7:00 - 12:00 a 15:00 -17:00
Psí útulek Na trati se nachází v Ústí nad Orlicí (naproti ČS Benzina [směrem na Českou Třebovou] za garážemi). Pokud máte zájem o pejska, přijďte se podívat do útulku a můžete si ho vzít i na procházku. Venčení je možné kdykoliv v otevírací době a po tel. domluvě i mimo ni. Dále nabízíme hotel pro psy (dlouhodobé i krátkodobé hlídání psů v létě i v zimě - v zimě je možnost vnitřního umístění). Zabýváme se převýchovou problémových psů (Máte hyperaktivního, obézního nebo jinak problémového pejska? Navštivte nás, pomůžeme vám.). Prodáváme kvalitní krmivo pro vaše psí miláčky - rozvoz po Ústí nad Orlicí zdarma nad 15 kg.
Jak pomoci: Venčení, nzerce psů

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.

Napište nám

Máte nápad na vylepšení, něco vám nefunguje nebo nám jen chcete sdělit názor na naše webové stránky? Napište nám. Za jakékoli podněty budeme rádi. Váš tým ANNONCE.

 
 
Napište nám