Typ inzerátu: Nabídka
Rasa: Německý ovčák
Pohlaví: pes
Výška: Střední (31-60 cm)
Pejsek z útulku: Ano
Stáří: 9
Tetovaný: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Vhodný pro

  • Na zahradu: Ano
  • Pro začátečníky: Ano
  • Do bytu: Ne

Popis

Nero je německý ovčák, cca 8 let starý, aktivní a bezkonfliktní pejsek, má rád procházky a miluje piškoty.

Připravte pejskovi jeho nové bydlení

Přemýšlíte o pořízení nového čtyřnohého člena domácnosti? Podívejte se, co všechno byste měli schovat, než si ho přinesete domů. Přejeme vám bezproblémové pořízení nového čtyřnohého mazlíčka!

Pokud byste narazili na podezřelý inzerát, neváhejte a nahlaste nám ho kliknutím na tlačítko „Stížnost“ přímo tady u inzerátu. Děkujeme!

Pondělí:15:00 - 17:00
Úterý:15:00 - 17:00
Středa:15:00 - 17:00
Čtvrtek:15:00 - 17:00
Pátek:13:00 - 15:00
Sobota:Sudá sobota 9:00 - 11:00

Otevřít mapu v novém okně

Městský útulek Neratovice byl založen 1. listopadu 1999. Zřizovatelem je město Neratovice. Odchyt psů provádí Městská policie Neratovice. Náš útulek může přijmout pouze psy nalezené v Neratovicích. Dovolujeme si též upozornit, že náš útulek nepořádá pouliční sbírky a žádné osoby nejsou oprávněné na ulicích vybírat peníze na náš útulek. Psi jsou umístěni v karanténních kotcích, celkem jich máme 16, jeden kotec je zateplený. Do něj umisťujeme především štěňata a malé psy. Veterinární kontroly provádí MVDr. Jitka Bilíková. Jelikož se útulek nachází blízko řeky Labe, zasáhly nás povodně v roce 2002 i v roce 2013. I přes to byl útulek veterinární správou při kontrolách oceněn známkou „Velmi pěkný“. Útulek spolupracuje se školami, školkami i zájmovými kroužky z Neratovic a okolí.
Jak pomoci: Venčení
Adresa: Jedová 326 27711 Neratovice - zobrazit na mapě
Facebook: Náš Facebook

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.

Napište nám

Máte nápad na vylepšení, něco vám nefunguje nebo nám jen chcete sdělit názor na naše webové stránky? Napište nám. Za jakékoli podněty budeme rádi. Váš tým ANNONCE.

 
 
Napište nám