Typ inzerátu: Nabídka
Rasa: Německý ovčák
Pohlaví: pes
Výška: Velký (61 cm a více)
Pejsek z útulku: Ano
Stáří: 13
Tetovaný: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem: Ano
  • K jiným psům: Ne
  • Na zahradu: Ano
  • Pro aktivní majitele: Ano
  • Pro začátečníky: Ne
  • Do bytu: Ano

Popis

FRANK NO Franka jsme převzali z nevhodných podmínek, kde trávil celé dby uvázaný na krátkém provaze. Je to krásný, mohutný vlčák, výborný parťák pro aktivního člověka. Přátelský, miluje aport, bez klacíku nebo balńku v tlamě to skoro není on :). Je čistotný, vychovaný, vydrží sám v bytěm neštěká, nedemoluje. Dobře vychází i s většinou ostatních psů. S ostatními psy se moc nemusí, kkdy si ho nevšímají, je většinou v klidu, ale na nějaké bližší soužití to není. Hledáme pro něho zodpovědné páníčky, může být v bytě i v domku se zahradou s přístupem dovnitř.  Aktualiace 02/16: Frankoovibylo diagnostikováno onemocnění konečníku, vyžaduje každodenní ošetřování

Připravte pejskovi jeho nové bydlení

Přemýšlíte o pořízení nového čtyřnohého člena domácnosti? Podívejte se, co všechno byste měli schovat, než si ho přinesete domů. Přejeme vám bezproblémové pořízení nového čtyřnohého mazlíčka!

Pokud byste narazili na podezřelý inzerát, neváhejte a nahlaste nám ho kliknutím na tlačítko „Stížnost“ přímo tady u inzerátu. Děkujeme!

Pondělí:9:00 - 17:00
Úterý:9:00 - 17:00
Středa:9:00 - 17:00
Čtvrtek:9:00 - 17:00
Pátek:9:00 - 17:00
Sobota:9:00 - 17:00
Neděle:9:00 - 17:00

Otevřít mapu v novém okně

Soukromý psí azyl, je provozován bez jakékoli pomoci úřadů, pouze z darů sponzorů a jednotlivých dárců. Azyl provozovatelky vedou ve svém volném čase, nad rámec plnoúvazkových zaměstnání.
Jak pomoci: Venčení, Inzerce psů, Grafika, web, PR, Domácí depozita, Jiná
Adresa: Jeřábová 1 19000 Praha 9 - zobrazit na mapě
Facebook: Náš Facebook

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.

Napište nám

Máte nápad na vylepšení, něco vám nefunguje nebo nám jen chcete sdělit názor na naše webové stránky? Napište nám. Za jakékoli podněty budeme rádi. Váš tým ANNONCE.

 
 
Napište nám