Typ inzerátu: Nabídka
Rasa: Německý ovčák
Pohlaví: pes
Výška: Střední (31-60 cm)
Pejsek z útulku: Ano
Stáří: 9
Tetovaný: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ano

Vhodný pro

  • K jiným psům: Ne
  • Na zahradu: Ano
  • Pro aktivní majitele: Ano
  • Pro začátečníky: Ne

Popis

Karel je cca 9 let starý kříženec německého ovčáka, který je v útulku už skoro 4 roky. Je poslušný, ale vhodný jen pro páníčka, který mu nastaví pravidla chování. Je dominantní. Karel je také vášnivý aportér, miluje procházky. Karel se k nám bohužel již několikrát vrátil z adopce, zatím nikdo neměl "dostatečně vysoký" plot. Proto pro něj hledáme aktivního člověka, který ho unaví a bude mu věnovat opravdu hodně času. Karel si kvůli své nevybouřenosti poranil ocas, který se mu přes veškerou léčbu již nepodařilo vyléčit a musel mu být amputován. Vše je již zahojeno a čeká na svůj nový domov.

Připravte pejskovi jeho nové bydlení

Přemýšlíte o pořízení nového čtyřnohého člena domácnosti? Podívejte se, co všechno byste měli schovat, než si ho přinesete domů. Přejeme vám bezproblémové pořízení nového čtyřnohého mazlíčka!

Pokud byste narazili na podezřelý inzerát, neváhejte a nahlaste nám ho kliknutím na tlačítko „Stížnost“ přímo tady u inzerátu. Děkujeme!

Pondělí:12:00 - 16:00
Úterý:12:00 - 16:00
Středa:12:00 - 16:00
Čtvrtek:12:00 - 16:00
Pátek:12:00 - 16:00
Sobota:09:00 - 12:00
Neděle:09:00 - 12:00

Otevřít mapu v novém okně

Psí útulek Mariánské Lázně byl zřízen městem v roce 2000. Během své činnosti prošel několika změnami, byly vybudovány další kotce, výběhy... Od 1.1.2013 je provozovatelkou útulku Jaroslava Voltrová, která se přes 30 let věnuje kynologii a je zároveň předsedkyní ZKO Mariánské Lázně, která útulek také propaguje např. přehlídkou pejsků z útulky na svých akcích pro veřejnost.
Jak pomoci: Venčení, Inzerce psů, Manuální práce, Grafika, web, PR, Domácí depozita
Adresa: U mlékárny 35301 Mariánské Lázně - zobrazit na mapě
Facebook: Náš Facebook

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.

Napište nám

Máte nápad na vylepšení, něco vám nefunguje nebo nám jen chcete sdělit názor na naše webové stránky? Napište nám. Za jakékoli podněty budeme rádi. Váš tým ANNONCE.

 
 
Napište nám