Typ inzerátu: Nabídka
Rasa: Německý ovčák
Pohlaví: pes
Výška: Velký (61 cm a více)
Pejsek z útulku: Ano
Stáří: 15
Tetovaný: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ano

Popis

VIRTUÁLNÍ ADOPCE  Dědeček ( " Artuš " ) je starý kříženec německého ovčáka, kterého jsme převzali po dohodě s městem Krnov z útulku Slezské Pavlovice, kde byl několik let. Útulek ho nijak neprezentoval takže neměl sebemenší šanci najít nový domov. Byl umístěn ve venkovní kotci s boudou bez možnosti většího pohybu, proto po příjezdu skoro nechodil, jak měl atrofované svaly.  Na jaře 2014 přijel Dědeček spolu s dalšími pejsky, kteří byli v útulku nejdéle. Dědečka převzala do doživotní péče Olga Bruncková, u které má dostatečnou možnost pohybu na zahradě a psí kamarády. Značně omládl a ač špatně chodí, skoro nevidí a neslyší, důchod si opravdu užívá. Má možnost přístupu do domu i na zahradu a chodí na krátké procházky. Dědeček dostává kvalitní bezobilní krmivo pro seniory, lososový olej a užívá každý měsíc Trocoxil ( na ortopedické problémy - proti zánětu a bolesti ) a léky na srdce. Dědečka jsme se rozhodli již do adopce nenabízet, ale dopřejeme mu klidný důchod v dočasné péči za plné úhrady nákladů s ním spojených.  Pokud byste mu chtěli na péči přispět, budeme moc vděčni, zde je číslo účtu : 2200427286/2010 Poznámka : DAR Dědeček  Dědeček je kompletně očkovaný, odčervený, odblešený, má uděláno vyšetření krve, moči a SONO prostaty. Kastrovaný není. Je vhodný k virtuální adopci. Více informací na stana@laskakezviratum.cz nebo tel 604 343 013

Připravte pejskovi jeho nové bydlení

Přemýšlíte o pořízení nového čtyřnohého člena domácnosti? Podívejte se, co všechno byste měli schovat, než si ho přinesete domů. Přejeme vám bezproblémové pořízení nového čtyřnohého mazlíčka!

Pokud byste narazili na podezřelý inzerát, neváhejte a nahlaste nám ho kliknutím na tlačítko „Stížnost“ přímo tady u inzerátu. Děkujeme!

Otevřít mapu v novém okně

Láska ke zvířatům o.s. vznikla v květnu roku 2013 na základně dlouhodobé pomoci a množství zkušeností rodiny Horákových a jejich přátel. Sdružení aktivně pomáhá psů, kočkám a koním v nouzi a spolupracuje aktivně s dalšími podobnými subjekty. Věnuje se také kastračním projektům na vesnicích, pomoci seniorům, vzdělávání v oblasti péče o zvířata, pořádání charitativních a společenských akcí. Láska ke zvířatům o.s. přijímá do péče zvířata opuštěná, po zemřelých majitelích, spolupracuje s útulky ohledně psů problémových a nemocných, kteří potřebuji domácí nadstandardní péči. Péči zajišťuje psům výhradně v rodinách svých dobrovolníků, kočkám poskytuje veterinární péči a spolupracuje se sdruženími jako např. Naděje pro 4 packy a v oblasti koní nabízí jak péči a ustájení, tak úzce spolupracuje s přáteli provozujícími Domov pro koně o.s.
Adresa: Březí 12 26401 Nechvalice - Sedlčany - zobrazit na mapě

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.

Napište nám

Máte nápad na vylepšení, něco vám nefunguje nebo nám jen chcete sdělit názor na naše webové stránky? Napište nám. Za jakékoli podněty budeme rádi. Váš tým ANNONCE.

 
 
Napište nám