Datum:
15.2.2018
WebID:
WUR42X

Německý ovčák - štěňata

Popis

Německý ovčák - nabízím štěňata německého ovčáka s PP po rodičích výborného exteriéru, klidných a vyrovnaných povah, vhodná na výstavy, k výcviku i jako kamarád do rodiny. Barva černá s rezavými znaky (typ Rex). Otec Kai v. Bierstadter Hof, matka Izzy v. Bierstadter Hof. Odběr koncem února. Štěňátka jsou velmi temperamentní, hravá a dobře socializovaná. Pouze pejsci. 8.000 Kč.

Připravte pejskovi jeho nové bydlení

Přemýšlíte o pořízení nového čtyřnohého člena domácnosti? Podívejte se, co všechno byste měli schovat, než si ho přinesete domů. Přejeme vám bezproblémové pořízení nového čtyřnohého mazlíčka!

Pokud byste narazili na podezřelý inzerát, neváhejte a nahlaste nám ho kliknutím na tlačítko „Stížnost“ přímo tady u inzerátu. Děkujeme!

Otevřít mapu v novém okně

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.

Napište nám

Máte nápad na vylepšení, něco vám nefunguje nebo nám jen chcete sdělit názor na naše webové stránky? Napište nám. Za jakékoli podněty budeme rádi. Váš tým ANNONCE.

 
 
Napište nám