Datum:
7.9.2017
WebID:
WB7Q59

Německý ohař krátkosrstý

Typ inzerátu: Nabídka
Rasa: Německý krátkosrstý ohař
Pohlaví: pes
Výška: Velký (61 cm a více)
Pejsek z útulku: Ano
Stáří: 11
Tetovaný: Ano
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem: Ano
  • K jiným psům: Ano
  • Na zahradu: Ne
  • Pro aktivní majitele: Ne
  • Kočičí kamarád: Ano
  • Pro začátečníky: Ano
  • Do bytu: Ano

Popis

KUBÍČEK - POUZE VIRTUÁLNÍ ADOPCE Kuba se nenachází v útulku, je v dočasné péči, kde už si tak zvykl, že by vzhledem k jeho věku a zdravotnímu stavu nebylo vhodné něco měnit. Kuba má srůsty na páteři, syndrom cauda equina, blokaci krčních obratlů, ze kerých má často stavy podobné mrtvičce :( V dočasné péči tedy již zůstane. Můžete jej však finančně podpořit a přispět mu tak na léčbu a krmení, za což budeme velice vděční -   2500648929/2010 Fio banka  do poznáky Kubíček. Virtuální adopce je vhodná zejména pro ty, kteří nemohou vlastnit svého pejska. K virtuální adopci jsou vhodní psi, kteří jsou u nás na trvalo, nebo se dlouhodobě léčí. Forma podpory jednotlivého pejska záleží na zájemci. Adoptivního páníčka budeme pravidelně informovat o tom jak se pejsek má a jednou za čtvrt roku pošleme pár fotek. Je možné chodit pejska po domluvě venčit.  Kubík je Evropský saňový pes starý 9let. Kubíček je pes, co téměř celý svůj život prožil v kotci nebo na stake­outu (úvaz). Jak už to u saňových psů bývá, byl určen pro zápřah, netahal však tak, jak se od něj chtělo a tak šel musherům z ruky do ruky. Kuba je moc milý a hodný pejsek, nepotřebuje dlouhé procházky, nejšťastnější je doma na gauči se svými lidmi. Moc by si přál milujícího páníčka, někoho, kdo ho už nezradí. Kuba je vhodný k domečku se zahradou se spaním uvnitř, ale i do bytu. Nyní je v dočasné péči v panelovém domě s terasou a bez problémů. Kuba je vhodný i pro seniory nebo lidi línější povahy.  Kuba umí sedni, dej pac, rád aportuje míčky. Se psy vychází dobře, mohl by klidně bydlet s větší fenkou nebo i nekonfliktním psem. Bohužel jej nemůžeme doporučit ke štěňatům, vzhledem k jeho nulové socializaci a životu v izolaci od světa, neumí ostatní psy dobře číst a štěňátka považuje za kořist. Taktéž ho nedoporučujeme k miminkům, děti od 5 let mu nikterak nevadí. Kubíček je úžasně veselý, milující a nenáročný společník, který vám budě dělat ještě dlouho radost :) Kuba je čipovaný, kastrovaný, očkovaný, odčervený, ošetřen pipetou a vlastní PETpas. Máte-­li zájem Kubu virtuálně adoptovat volejte Anežku: 723 14 99 29  nebo pište na: voriskov@gmail.com

Připravte pejskovi jeho nové bydlení

Přemýšlíte o pořízení nového čtyřnohého člena domácnosti? Podívejte se, co všechno byste měli schovat, než si ho přinesete domů. Přejeme vám bezproblémové pořízení nového čtyřnohého mazlíčka!

Pokud byste narazili na podezřelý inzerát, neváhejte a nahlaste nám ho kliknutím na tlačítko „Stížnost“ přímo tady u inzerátu. Děkujeme!

Pondělí:dle dohody
Úterý:dle dohody
Středa:dle dohody
Čtvrtek:dle dohody
Pátek:dle dohody
Sobota:dle dohody
Neděle:dle dohody

Otevřít mapu v novém okně

Jsme skupinka mladých lidí milující zvířata, a to hlavně psy, s velkou touhou pomáhat opuštěným a týraným pejsků. Naším posláním je měnit zanedbané a ustrašené psí tvorečky ve veselé, vychované a sebevědomé psí osobnosti. Opuštěným pejskům zajišťujeme přechodné bydlení, veterinární ošetření, výchovu a výcvik. Ale hlavně pejskům hledáme nové domovy, kde budou už do konce života milováni. :-) Naše počínání je hnané naší láskou a touhou pomáhat a měnit psí osudy, bez jakýkoliv dotací či jiné pomoci od státu. Naše vize je vytvoření místa pro setkávání lidi milující zvířata. Pro lidi co jsou ochotni psům pomoci a hlavně bezpečného útočiště pro pejsky na dobu nutnou pro jejich znovu-nadechnutí a nabrání sil pro nový a lepší začátek jejich života.
Jak pomoci: Venčení, Inzerce psů, Převozy psů, materiálu, Manuální práce, Grafika, web, PR, Domácí depozita, Jiná
Adresa: U Homolky 3/124 15000 Praha 5 - zobrazit na mapě
Facebook: Náš Facebook

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.

Napište nám

Máte nápad na vylepšení, něco vám nefunguje nebo nám jen chcete sdělit názor na naše webové stránky? Napište nám. Za jakékoli podněty budeme rádi. Váš tým ANNONCE.

 
 
Napište nám