Typ inzerátu: Nabídka
Rasa: Neapolský mastin
Pohlaví: pes
Výška: Velký (61 cm a více)
Pejsek z útulku: Ano
Stáří: 6
Tetovaný: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Vhodný pro

  • K jiným psům: Ne
  • Na zahradu: Ano
  • Pro aktivní majitele: Ne
  • Pro začátečníky: Ne
  • Do bytu: Ano

Popis

Ambro je pan pes, který si prosazuje svou. Zpočátku se bál, ale po pár dnech jsme si ho získali. Začal si v útulku zvykat, až si začal vše přivlastňovat. Je to velmi dobrý hlídač. Nesnáší samotu a proto pro něj hledáme člověka, který na něj bude mít hodně času. Nemůže být celoročně venku, nejvhodnější je pro něj místo v baráku s přístupem na zahradu. V žádném případě nesmí být v kotci, špatně to nese. Se psy se příliš nesnese, ale máme tu jednu fenku, se kterou se milují, hrají si. Ambro se k nám dostal ve špatném výživovém stavu, po měsíci u nás je na tom mnohem lépe. Je to velký mazel, potřebuje vlídný lidský dotek a zároveň pevnou ruku, né však tvrdou. Mastin patří mezi nejnáročnější plemena na výchovu i na kvalitu a vyváženost stravy. Pouze zkušenému kynologovi.

Připravte pejskovi jeho nové bydlení

Přemýšlíte o pořízení nového čtyřnohého člena domácnosti? Podívejte se, co všechno byste měli schovat, než si ho přinesete domů. Přejeme vám bezproblémové pořízení nového čtyřnohého mazlíčka!

Pokud byste narazili na podezřelý inzerát, neváhejte a nahlaste nám ho kliknutím na tlačítko „Stížnost“ přímo tady u inzerátu. Děkujeme!

Pondělí:7:00 - 18:00
Úterý:7:00 - 18:00
Středa:7:00 - 18:00
Čtvrtek:7:00 - 18:00
Pátek:7:00 - 18:00
Sobota:7:00 - 18:00

Otevřít mapu v novém okně

Adresa: Telečská - Pístov 58601 Jihlava - zobrazit na mapě

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.

Napište nám

Máte nápad na vylepšení, něco vám nefunguje nebo nám jen chcete sdělit názor na naše webové stránky? Napište nám. Za jakékoli podněty budeme rádi. Váš tým ANNONCE.

 
 
Napište nám