Marketing, média a tisk, ÚP ČR - kontaktní

Ostatní specialisté v oblasti žurnalistiky Tvůrčí námětů - Copywriter. Požadovaná úroveň vzdělání: Základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 20000 Kč, max. 35000 Kč. Pracovní poměr od 2017-01-01. Volných pracovních míst: 1. Místo výkonu: Praha Kontakt: Krenke Alexej, e-mail: alexey.krenke@gmail.com Pro přípravu pořadů internetového TV kanálu NEPTV.ORG s kulturní a lidskoprávní tematikou hledáme osobu se zkušenostmi v televizní a novinové žurnalistice v ruském jazyce (min. 10 let), doloženými publikacemi ve vědoucích tištěných a internetových medicích. Zkušenost práci v mezinárodních mediích. Velmi dobrá znalost politického a kulturního prostředí v Rusku a v postkomunistické Evropě. Vynikající schopností psaní v ruském jazyce, organizační schopností. Vemi dobrá znalsot sociálních sítí a internetové komunikace. Hledáme známou osobnost ve světě žurnalistiky.. Vhodné pro cizince. Pracoviště: AGSPB Agency s.r.o. - Praha, Praha, okres Hlavní město Praha, . Informace: AlexejKrenke, alexey.krenke@gmail.com , Korunní 810/104, Vinohrady, 101 00 Praha 101. Vystavil ÚP ČR - kontaktní pracoviště Praha 10, poslední změna: 2016-11-09T00:33:46.

Typ inzerátu: Nabídka
Obor: Marketing, média a tisk
Požadovaná profese: Redaktor
Upřesnění pozice: Tvůrčí námětů - Copywriter
Směnnost: Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání: Základní + praktická škola
Úřad práce: Úřad práce hl.m. Prahy
Mzdové rozpětí od: 20000
Mzdové rozpětí do: 35000
Pracovní poměr od: 1.1.2017
Celkem volných míst: 1
Poznámka k volnému místu: Místo výkonu: Praha Kontakt: Krenke Alexej, e-mail: alexey.krenke@gmail.com Pro přípravu pořadů internetového TV kanálu NEPTV.ORG s kulturní a lidskoprávní tematikou hledáme osobu se zkušenostmi v televizní a novinové žurnalistice v ruském jazyce (min...
Vhodné pro absolventy středních škol: Ne
Vhodné pro absolventy vysokých škol: Ne
Vhodné pro mladistvé uchazeče: Ne
Vhodné pro osoby se zdravotním postižením: Ne
Vhodné pro osoby vyžadující bezbariérový přístup: Ne
Vhodné pro cizince: Ne
Zaměstnavatel má povolení zaměstnávat cizince: Ne
Firma: AGSPB Agency s.r.o.
Obec: Praha
Kontaktní osoba: AlexejKrenke
Kontaktní email: alexey.krenke@gmail.com
Kontaktní adresa: Korunní 810/104, Vinohrady, 101 00 Praha 101
Kraj: Středočeský

Litujeme, ale k tomuto inzerátu nejsou v tuto chvíli k dispozici žádné kontaktní údaje.

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.