Marketing, média a tisk, ÚP ČR - kontaktní

Specialisté v oblasti marketingu Content Writer. Požadovaná úroveň vzdělání: Bakalářské. Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 20000 Kč, max. 40000 Kč. Pracovní poměr od 2016-09-01. Volných pracovních míst: 3. Místo práce: Sokolovská č.p. 685/136f, Praha 8 e-mail: eva.horka@ataccama.com Kompletní popis pracovního místa: https://jobs.ataccama.com/content-writer Požadavky: Vynikající znalost angličtiny slovem a písmem, nejlépe rodilý mluvčí, zkušenosti s tvorbou textů, také pro online média, zkušenosti s tvorbou technických textů, vynikající zvládnutí gramatiky, stylistiky v anglickém jazyce, zkušenosti s přípravou a psaním marketingových textů, samostatnost, flexibilita Klíčové znalosti: anglický jazyk, komunikační schopnosti, práce v týmu. Vhodné pro absolventy VŠ, osoby se zdravotním postižením, cizince, osoby vyžadující bezbariérový přístup. Pracoviště: Ataccama Software, s.r.o. - Futurama Business Park, Sokolovská, č. 685, Praha, okres Hlavní město Praha, 186 00 Praha 86. Nabízené výhody: telefon+ notebook, Firemní akce, školení, jazykové kurzy, občerstvení na pracovišti. Informace: EvaHorká, jobs@ataccama.com . Vystavil ÚP ČR - kontaktní pracoviště Praha 8, poslední změna: 2017-05-12T01:16:51.

Typ inzerátu: Nabídka
Obor: Marketing, média a tisk
Požadovaná profese: Marketingový specialista
Upřesnění pozice: Content Writer
Směnnost: Pružná pracovní doba
Minimální vzdělání: Bakalářské
Úřad práce: Úřad práce hl.m. Prahy
Kraj: Praha
Okres: Praha 8
Mzdové rozpětí od: 20000
Mzdové rozpětí do: 40000
Nabízené výhody: Jiné výhody, Zvláštní prémie
Pracovní poměr od: 1.9.2016
Celkem volných míst: 3
Poznámka k volnému místu: Místo práce: Sokolovská č.p. 685/136f, Praha 8 e-mail: eva.horka@ataccama.com Kompletní popis pracovního místa: https://jobs.ataccama.com/content-writer Požadavky: Vynikající znalost angličtiny slovem a písmem, nejlépe rodilý mluvčí, zkušenosti s tvor...
Vhodné pro absolventy středních škol: Ne
Vhodné pro absolventy vysokých škol: Ne
Vhodné pro mladistvé uchazeče: Ne
Vhodné pro osoby se zdravotním postižením: Ano
Vhodné pro osoby vyžadující bezbariérový přístup: Ne
Vhodné pro cizince: Ne
Zaměstnavatel má povolení zaměstnávat cizince: Ne
Firma: Ataccama Software, s.r.o.
Ulice: Sokolovská
Obec: Praha
: Karlín
Kontaktní osoba: EvaHorká
Kontaktní email: jobs@ataccama.com
Kraj: Středočeský

Litujeme, ale k tomuto inzerátu nejsou v tuto chvíli k dispozici žádné kontaktní údaje.

Otevřít mapu v novém okně

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.