Management, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Praha 3

Řídící pracovníci v oblasti obchodu, marketingu, výzkumu, vývoje, reklamy a styku s veřejností operations director. Požadovaná úroveň vzdělání: Vysokoškolské. Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 40000 Kč. Pracovní poměr od 2016-11-01. Volných pracovních míst: 1. místo výkonu práce Praha kontakt: Petr Čížek: petr.c@tabella.cz Požadujeme znalosti a zkušenosti s péčí o klíčovou klientelu u zavedených korporací, zkušenosti s vedením týmů, řízením rizik a řešením strategických otázek středně a dlouhodobého horizontu chodu společnosti a každodenního fungování firmy. Znalost A.J. na úrovni rodilého mluvčího podmínkou. CV i komunikace se zaměstnavatelem musí probíhat v AJ. Vhodné pro cizince. Pracoviště: Tabella s.r.o.-Praha, Praha, okres Hlavní město Praha, . Požadované jazyky: Angličtina (úroveň Aktivní). Informace: PetrČížek, +420 731 647 753, petr.c@tabella.cz , Olbrachtova 2006/9, Krč, 140 00 Praha 4. Vystavil ÚP ČR - kontaktní pracoviště Praha 3, poslední změna: 2016-11-04T00:34:05.

Typ inzerátu: Nabídka
Obor: Management
Požadovaná profese: Manažer
Upřesnění pozice: operations director
Směnnost: Pružná pracovní doba
Minimální vzdělání: Vysokoškolské
Jazykové znalosti: angličtina
Úřad práce: Úřad práce hl.m. Prahy
Mzdové rozpětí od: 40000
Pracovní poměr od: 1.11.2016
Celkem volných míst: 1
Poznámka k volnému místu: místo výkonu práce Praha kontakt: Petr Čížek: petr.c@tabella.cz Požadujeme znalosti a zkušenosti s péčí o klíčovou klientelu u zavedených korporací, zkušenosti s vedením týmů, řízením rizik a řešením strategických otázek středně a dlouhodobého horizont...
Vhodné pro absolventy středních škol: Ne
Vhodné pro absolventy vysokých škol: Ne
Vhodné pro mladistvé uchazeče: Ne
Vhodné pro osoby se zdravotním postižením: Ne
Vhodné pro osoby vyžadující bezbariérový přístup: Ne
Vhodné pro cizince: Ne
Zaměstnavatel má povolení zaměstnávat cizince: Ne
Firma: Tabella s.r.o.
Obec: Praha
Kontaktní osoba: PetrČížek
Kontaktní telefon: +420 731 647 753
Kontaktní email: petr.c@tabella.cz
Kontaktní adresa: Olbrachtova 2006/9, Krč, 140 00 Praha 4
Kraj: Středočeský

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.