Datum:
1.1.2018
WebID:
W977TB

Louisianský leopardí pes

Typ inzerátu: Nabídka
Rasa: Louisianský leopardí pes
Pohlaví: pes
Výška: Velký (61 cm a více)
Pejsek z útulku: Ano
Stáří: 7
Tetovaný: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Vhodný pro

  • Na zahradu: Ano
  • Pro aktivní majitele: Ano
  • Pro začátečníky: Ne

Popis

Alibaba Splněná touha  - pes, s PP, 5 let.  Od mala s Alim pracoval páníček, ale ten nyní jezdí na služební cesty a nemůže se mu věnovat. Panička z Aliho měla od začátku respekt (jako z jiných velkých psů) a to je kámen úrazu. Ali to vycítil a na paničku "si troufá".   Ali hledá nový domov s páníčkem, který se nebude bát nastavit pravidla a vést ho k jejich dodržování. ------------------------------------------------------------------------------------------------------ Ali nový domov rychle nenašel, tak byl převzat do péče CHS Tawy. Pro více informací volejte na 725 415 053

Připravte pejskovi jeho nové bydlení

Přemýšlíte o pořízení nového čtyřnohého člena domácnosti? Podívejte se, co všechno byste měli schovat, než si ho přinesete domů. Přejeme vám bezproblémové pořízení nového čtyřnohého mazlíčka!

Pokud byste narazili na podezřelý inzerát, neváhejte a nahlaste nám ho kliknutím na tlačítko „Stížnost“ přímo tady u inzerátu. Děkujeme!

Otevřít mapu v novém okně

centrální nabídka leopardích louisianských psů a jejich kříženců z ČR a SK
Adresa: Chvaletice 21 39811 Chvaletice - zobrazit na mapě

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.

Napište nám

Máte nápad na vylepšení, něco vám nefunguje nebo nám jen chcete sdělit názor na naše webové stránky? Napište nám. Za jakékoli podněty budeme rádi. Váš tým ANNONCE.

 
 
Napište nám