Datum:
15.2.2018
WebID:
WVXPNS

Labradorský retrívr štěnátko s PP

Typ inzerátu: Nabídka
Rasa: Labradorský retrívr
Průkaz původu: Ano
Pohlaví: pes
Štěně: Ano
Pejsek z útulku: Ne
Cena: Dohodou
Město: Hovězí
Kraj: Zlínský
Okres: Vsetín

Popis

Labradorský retrívr - ch. st. Sarblet zadává štěně s PP - čokoládového kluka Trevor Sarblet ve věku 4 měsíců, vhodný pro výstavní kruh, loveckou činnost a nebo jako kamarád do rodiny s dětmi. Zahr. krytí import. pejskem z Ruska, po rodičích s výb. zdrav. výsledky a výstavně úspěš. Rodinný odchov se stálou péčí, socializ., zvyklé na chod domáctnosti a děti. Pravidelně odč., naočkované a očipované s PP. K odběru ihned. Více informací sdělím.

Připravte pejskovi jeho nové bydlení

Přemýšlíte o pořízení nového čtyřnohého člena domácnosti? Podívejte se, co všechno byste měli schovat, než si ho přinesete domů. Přejeme vám bezproblémové pořízení nového čtyřnohého mazlíčka!

Pokud byste narazili na podezřelý inzerát, neváhejte a nahlaste nám ho kliknutím na tlačítko „Stížnost“ přímo tady u inzerátu. Děkujeme!

Otevřít mapu v novém okně

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.

Napište nám

Máte nápad na vylepšení, něco vám nefunguje nebo nám jen chcete sdělit názor na naše webové stránky? Napište nám. Za jakékoli podněty budeme rádi. Váš tým ANNONCE.

 
 
Napište nám