Datum: 29.9.2021
WebID: WFKB5W

Labradorský retrívr s PP

Typ inzerátu: Nabídka
Labradorský retrívr
Pohlaví: pes
Štěně: Ano
Průkaz původu: Ano
Kraj: Vysočina
Okres: Havlíčkův Brod

Popis

Labradorský retriever. Chovatelská stanice z Havlova dvora nabízí žlutá štěňátka labradorů po importovaných rodičích: m Boogie Woogie Labranzh Shot (Ukrajina, lovecky vedená), o: Ch CZ Baileydale in A Pickle Junior Winner (Anglie). Oba rodiče negativní dysplazie, genetické testy. Štěňata mají předpoklad pevného zdraví, pěkného exterieru a povah. Jsou zvyklá na děti, pejsky, jsou očkovaná, čipovaná a 4x odčervená.

Připravte pejskovi jeho nové bydlení

Přemýšlíte o pořízení nového čtyřnohého člena domácnosti? Podívejte se, co všechno byste měli schovat, než si ho přinesete domů. Přejeme vám bezproblémové pořízení nového čtyřnohého mazlíčka!

Pokud byste narazili na podezřelý inzerát, neváhejte a nahlaste nám ho kliknutím na tlačítko „Stížnost“ přímo tady u inzerátu. Děkujeme!

Otevřít mapu v novém okně

QR kód inzerátu

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.

Napište nám

Máte nápad na vylepšení, něco vám nefunguje nebo nám jen chcete sdělit názor na naše webové stránky? Napište nám. Za jakékoli podněty budeme rádi. Váš tým ANNONCE.

 
 
Napište nám
UIG