Datum:
10.4.2018
WebID:
WVBAM8

Labradorský retrívr

Typ inzerátu: Nabídka
Rasa: Labradorský retrívr
Pohlaví: pes
Výška: Velký (61 cm a více)
Pejsek z útulku: Ano
Stáří: 5
Tetovaný: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Vhodný pro

  • K jiným psům: Ne
  • Na zahradu: Ano

Popis

Ben je 5 letý kříženec labradora a vlkodava. Ben byl po několika měsíčním usilování a přemlouvání vykoupen ze svého vězení. Od štěněte živořil připoután na řetězu u polo rozbitého, lesního obydlí brněnských bezdomovců. Poznal jen zimu, hlad a samotu, protože nikdo z komunity bezdomovců k němu neměl vztah. Byl jen živý alarm. Přesto všechno na lidi nezanevřel. Naopak je velmi vděčný a přátelský i hravý. Skvěle už zvládá vodítko a procházky si užívá. Beník je úžasný maxi pes, který Vás bude bezmezně milovat. Ideální hlídač a parťák k domu se zahradou. Na psy žárlí, proto by měl jedináček. Je zdravý, očkovaný a kastrovaný. Dáte mu někdo šanci? Prosím zkuste to sním, je to mazel. Více informací o Benovi na tel. azylu 604 310 280

Připravte pejskovi jeho nové bydlení

Přemýšlíte o pořízení nového čtyřnohého člena domácnosti? Podívejte se, co všechno byste měli schovat, než si ho přinesete domů. Přejeme vám bezproblémové pořízení nového čtyřnohého mazlíčka!

Pokud byste narazili na podezřelý inzerát, neváhejte a nahlaste nám ho kliknutím na tlačítko „Stížnost“ přímo tady u inzerátu. Děkujeme!

Pondělí:po předem telefonicky domluveném čase kdykoliv
Úterý:po předem telefonicky domluveném čase kdykoliv
Středa:po předem telefonicky domluveném čase kdykoliv
Čtvrtek:po předem telefonicky domluveném čase kdykoliv
Pátek:po předem telefonicky domluveném čase kdykoliv
Sobota:po předem telefonicky domluveném čase kdykoliv
Neděle:po předem telefonicky domluveném čase kdykoliv

Otevřít mapu v novém okně

ZASTAVME UTRPENÍ – spolek za práva zvířat a etické zacházení s nimi. Záchranná stanice Zastavme utrpení vznikla 2011 na pomoc týraným a handicapovaným psům a v urgentních případech i kočičkám. Jsme nezisková organizace, která není dotována státem. Zachranná stanice slouží starým, nechtěným, týraným nebo nemocným pejskům bez domova jako přechodný domov, než je dáme jak po psychické tak i fyzické stránce dopořádku a potom umístíme v nových domovech. ( U některých z nich z důvodu nemoci nebo pokročilého věku poskytujeme domov na klidné a důstojné dožití.
Jak pomoci: Venčení, Manuální práce, Stříhání psů, Grafika, web, PR, Inzerce psů, Domácí depozita, Převozy psů, materiálu, Jiná
Adresa: Sadová 67 78336 Křelov - zobrazit na mapě
Facebook: Náš Facebook

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.

Napište nám

Máte nápad na vylepšení, něco vám nefunguje nebo nám jen chcete sdělit názor na naše webové stránky? Napište nám. Za jakékoli podněty budeme rádi. Váš tým ANNONCE.

 
 
Napište nám