Datum:
19.5.2017
WebID:
WFRZ19

Labradorský retrívr

Typ inzerátu: Nabídka
Rasa: Labradorský retrívr
Pohlaví: pes
Výška: Velký (61 cm a více)
Pejsek z útulku: Ano
Stáří: 3
Tetovaný: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem: Ne
  • Na zahradu: Ano
  • Pro aktivní majitele: Ano
  • Kočičí kamarád: Ne
  • Pro začátečníky: Ne

Popis

Toto je Black - nádherný černý labrador, cca dva a půl roku - někomu se může zdát agresivní, ale opak je pravdou, je to mazlivé a hravé velké "štěně" plné energie, kterou by potřeboval vyběhat :) Chce to pevnou ruku (je veliký a má hodně síly) a páníčka, který dotáhne jeho výchovu do konce a dá mu hranice, které potřebuje poznat. Je to pes, který si hraje stylem "ochutnám tvou ruku člověče a pojď si se mnou hrát", ale nekousne, je opatrný i při braní pamlsků :). Fenky zbožňuje, ale je v tomto ohledu ještě nevycválaný, takže se pak diví, že dostane varovné ňafnutí :). Na psy umí být i nepříjemný. Za pamlsek by se snad stavěl na uši, umí si krásně sednout :). Je to velice chytré zvíře, které si zaslouží svou šanci a najít svého páníčka a své doma. Je to pes jednoho pána, kterého bude bránit a milovat, dokud to půjde! Black se nachází v odchytovém zařízení v Turnově. Do adopce půjde na základě podpisu adopční smlouvy, zaplacení adopčního poplatku a podmínkou kastrace.

Připravte pejskovi jeho nové bydlení

Přemýšlíte o pořízení nového čtyřnohého člena domácnosti? Podívejte se, co všechno byste měli schovat, než si ho přinesete domů. Přejeme vám bezproblémové pořízení nového čtyřnohého mazlíčka!

Pokud byste narazili na podezřelý inzerát, neváhejte a nahlaste nám ho kliknutím na tlačítko „Stížnost“ přímo tady u inzerátu. Děkujeme!

Otevřít mapu v novém okně

Cílem tohoto odchytového zařízení je dát novou šanci pejskům,kteří už páníčky omrzeli nebo jejich majitelé měli nějaký jiný důvod dát pejska k nám. Několik set pejsků již nalezlo nový domov s milujícím páníčkem. Dejte šanci i dalším pejskům začít znova žít vedle někoho kdo ho má rád. Pejsci se vám odvděčí svou věrností a poslušností a budou vám věrným přítelem. Pro více informací volejte na 736744720 nebo na 773023018
Jak pomoci: Venčení, Stříhání psů
Adresa: Koňský trh 200 51101 Turnov - zobrazit na mapě
Facebook: Náš Facebook

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.

Napište nám

Máte nápad na vylepšení, něco vám nefunguje nebo nám jen chcete sdělit názor na naše webové stránky? Napište nám. Za jakékoli podněty budeme rádi. Váš tým ANNONCE.

 
 
Napište nám