Datum:
7.9.2017
WebID:
W821NE

Labradorský retrívr

Typ inzerátu: Nabídka
Rasa: Labradorský retrívr
Pohlaví: pes
Výška: Střední (31-60 cm)
Pejsek z útulku: Ano
Stáří: 11
Tetovaný: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem: Ne
  • K jiným psům: Ne
  • Na zahradu: Ano
  • Kočičí kamarád: Ne
  • Pro začátečníky: Ne

Popis

Brit je cca 10ti letý kříženec možná labradora a pitbula. Je střední velikosti. Do útulku se dostal po úmrtí svého majitele. Přestože ho potkalo takové neštěstí, je to hodný a vyrovnaný pes, ovšem dobrý hlídač, který bude svého pána chránit. Celý život prožil na zahradě v kotci, pravděpodobně bez procházek a častého mazlení. Vzhledem k tomu, že nikdy nebyl v bytě, doporučujeme ho spíše na zahradu, ale při trpělivosti s čistotností by si jistě zvykl i v bytě. Doufáme, že Britík prožije podzim svého života plnohodnotně a né za mřížemi útulku. Moc by si přál být milován a chodit na dlouhé procházky do přírody a hlavně být v častém kontaktu se svým pánem, moc za něj prosíme, Brit si to opravdu zaslouží. Prosíme o maximální sdílení, věříme, že někde na něj čeká milující páníček. Brita raději nedoporučujeme k jiným zvířatům a k dětem.   Pes bude vydán pouze do dobrých rukou, očkovaný, čipovaný a odčervený. K adopci je potřeba platný OP, vlastní obojek a vodítko. Psí útulek Chomutov, Beethovenova 5407 (za hřbitovem), email: psiutulek-chomutov@seznam.cz , tel., 732248960

Připravte pejskovi jeho nové bydlení

Přemýšlíte o pořízení nového čtyřnohého člena domácnosti? Podívejte se, co všechno byste měli schovat, než si ho přinesete domů. Přejeme vám bezproblémové pořízení nového čtyřnohého mazlíčka!

Pokud byste narazili na podezřelý inzerát, neváhejte a nahlaste nám ho kliknutím na tlačítko „Stížnost“ přímo tady u inzerátu. Děkujeme!

Pondělí:8-.16. hod
Úterý:8-.16. hod
Středa:8-.16. hod
Čtvrtek:8-.16. hod
Pátek:8-.16. hod
Sobota:10-14 hod
Neděle:10-14 hod
Vzhledem k tomu, že psí útulky Chomutov a Jirkov máme ve společné správě přinášíme Vám i nabídku našich pejsků společně. V detailu každého pejska najdete, ve kterém z útulků je právě umístěn. Útulky jsou od sebe vzdáleny 7km. Adresy: Psí útulek Chomutov: Beethovenova 5407, Chomutov. Psí útulek Jirkov: Nový Březenec 706, Jirkov.
Jak pomoci: Venčení, Inzerce psů, Převozy psů, materiálu, Domácí depozita
Facebook: Náš Facebook

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.

Napište nám

Máte nápad na vylepšení, něco vám nefunguje nebo nám jen chcete sdělit názor na naše webové stránky? Napište nám. Za jakékoli podněty budeme rádi. Váš tým ANNONCE.

 
 
Napište nám