Datum:
7.2.2017
WebID:
WT8UYZ

Labradorský retrívr

Typ inzerátu: Nabídka
Rasa: Labradorský retrívr
Pohlaví: pes
Výška: Střední (31-60 cm)
Pejsek z útulku: Ano
Stáří: 9
Tetovaný: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Vhodný pro

  • Na zahradu: Ano
  • Pro aktivní majitele: Ano
  • Pro začátečníky: Ne
  • Do bytu: Ne

Popis

Nalezen 9. 10. 2012 a předán do útulku, kde dostal jméno Aron. Je to asi čtyřletý (odhadovaný věk k: listopad 2012) kříženec labradorského retrívra . Aron potřebuje dostatek pohybu - je velmi aktivní. Nejlépe mu bude u domku se zahrádkou, kde bude moci hlídat. V útulkovém kotci šílí, nemá tam tolik prostoru a pohybu kolik by potřeboval. Jakmile se vyběhá a vypotřebuje přebytečnou energii, tak se rád nechá podrbat po kožíšku. Jednou nedopatřením napadl štěně, které se mu motalo kolem kotce. Ale jedna venčitelka ho měla na procházce se svými fenami a byl v pohodě. Záleží na tom, aby Aron našel spolehlivého majitele, který bude vědět, jak na něho a dokáže ho řádně seznámit s novým prostředím. Aron potřebuje zkušeného člověka, který mu dá pevné hranice a bude dbát na to, aby je Aron dodržoval. Ze začátku chodil často na procházky, ale během těch let se to změnilo a ven ho půjčí pouze jedné dobrovolnici, která si ho oblíbila (a kdyby nebydlela v bytě, tak by si ho i adoptovala).  V říjnu 2016 to byly již 4 roky, co kouká na svět přes mříže útulku. Kdo ho osvobodí? Útulek se po těch letech možná už nebude příliš mít k tomu, aby Arona pustil do adopce, ale pokud si na něho troufáte a chcete mu dát šanci, moc Vás prosím, nenechte se odradit. Aron není zlý a nezaslouží si zemřít samotný za mřížemi útulku.... • • • VÍCE INFORMACÍ ZÍSKÁTE ZDE : Umístění: Psí útulek Na trati (Ústí nad Orlicí) Kontaktní osoba: Jaroslav Kovář mobil: 777 804 666, email: jarda.kateko@seznam.cz

Připravte pejskovi jeho nové bydlení

Přemýšlíte o pořízení nového čtyřnohého člena domácnosti? Podívejte se, co všechno byste měli schovat, než si ho přinesete domů. Přejeme vám bezproblémové pořízení nového čtyřnohého mazlíčka!

Pokud byste narazili na podezřelý inzerát, neváhejte a nahlaste nám ho kliknutím na tlačítko „Stížnost“ přímo tady u inzerátu. Děkujeme!

Pondělí:7:00 - 12:00 a 15:00 - 17:00
Úterý:7:00 - 13:00
Středa:7:00 - 14:00
Čtvrtek:7:00 - 13:00
Pátek:7:00 - 12:00 a 15:00 -17:00
Psí útulek Na trati se nachází v Ústí nad Orlicí (naproti ČS Benzina [směrem na Českou Třebovou] za garážemi). Pokud máte zájem o pejska, přijďte se podívat do útulku a můžete si ho vzít i na procházku. Venčení je možné kdykoliv v otevírací době a po tel. domluvě i mimo ni. Dále nabízíme hotel pro psy (dlouhodobé i krátkodobé hlídání psů v létě i v zimě - v zimě je možnost vnitřního umístění). Zabýváme se převýchovou problémových psů (Máte hyperaktivního, obézního nebo jinak problémového pejska? Navštivte nás, pomůžeme vám.). Prodáváme kvalitní krmivo pro vaše psí miláčky - rozvoz po Ústí nad Orlicí zdarma nad 15 kg.
Jak pomoci: Venčení, nzerce psů

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.

Napište nám

Máte nápad na vylepšení, něco vám nefunguje nebo nám jen chcete sdělit názor na naše webové stránky? Napište nám. Za jakékoli podněty budeme rádi. Váš tým ANNONCE.

 
 
Napište nám