Datum:
11.1.2018
WebID:
WNXSMR

Kříženec jezevčíka Bredly

Typ inzerátu: Nabídka
Rasa: Jezevčík
Průkaz původu: Ne
Pohlaví: pes
Štěně: Ne
Pejsek z útulku: Ano
Stáří: 5
Cena: 1 000
Země: Slovenská republika

Popis

Bredly je pokojnej povahy, je skor utiahnutý, iných psíkov si nevšíma, nehraje sa s nimi, ale ked ide spat, rád sa túli k tým ktorí majú dlhú srsť, aby sa spolu zohriali. Bredly je tichučký, velmi málo šteká, je preto vhodný do bytu, kludne k seniorom, ktorým by rád robil spoločnost. Bredly rád počúva, ked sa s ním niekto rozpráva a tvári sa pri tom, ako by rozumel ludskej reči. Bredly má od narodenia krivé nožičky, nie je to zdravotný problém. Ak ste zdaleka, vieme priblížit.

Připravte pejskovi jeho nové bydlení

Přemýšlíte o pořízení nového čtyřnohého člena domácnosti? Podívejte se, co všechno byste měli schovat, než si ho přinesete domů. Přejeme vám bezproblémové pořízení nového čtyřnohého mazlíčka!

Pokud byste narazili na podezřelý inzerát, neváhejte a nahlaste nám ho kliknutím na tlačítko „Stížnost“ přímo tady u inzerátu. Děkujeme!

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.

Napište nám

Máte nápad na vylepšení, něco vám nefunguje nebo nám jen chcete sdělit názor na naše webové stránky? Napište nám. Za jakékoli podněty budeme rádi. Váš tým ANNONCE.

 
 
Napište nám