KONSTRUKTÉR - POSUZOVÁNÍ VYROBITELNOSTI

Co bude Vaším úkolem? Vaší úkolem na této pozici bude převzetí zakázky od jednotlivých zákazníků, technické posouzení vyrobitelnosti, konzultace případných úprav se zákazníkem a reálná příprava veškeré dokumentace k zahájení prototypové výroby.

Nabízíme

  • Především zajímavou a nestereotypní náplň práce v menší společnosti, kde se všichni navzájem znají a kde vládne dobrá atmosféra. Zároveň se jedná o výrobu prototypů, takže to není žádná sériovka svázaná celou řadou standardů. Dále nabízíme bonusový systém odměňování, odborné kurzy a školení, např. Vás klient naučí pracovat v Catii.

Požadujeme

  • Koho hledáme?
  • Na tuto pozici musíte mít vystudovanou střední či vysokou školu strojního zaměření, mít znalost nějakého konstrukčního softwaru, mít technické myšlení a představivost a bez problému se domluvit anglicky. Většina zákazníků je totiž v zahraničí.
Typ inzerátu: Nabídka
Obor: Technika a elektrotechnika
Pracovní poměr: Plný úvazek
Lokalita: Ústecký
Město: Ústí nad Labem

ManpowerGroup s.r.o.

Kontaktní osoba: Tomáš Bárta
Telefon: 731 634 085
Uložit kontakt do mobilu pomocí QR kódu.

ManpowerGroup s.r.o.

Proč využít při hledání práce personální agenturu Manpower? Propojujeme zajímavé pracovní příležitosti s nadšenými lidmi. Měníme lidem budoucnost, protože lepší práce, která dává smysl, znamená lepší život. Zpěváci, herci nebo sportovci mají své manažery, protože se chtějí stoprocentně soustředit na to, aby co nejlépe dělali svou práci, a ne na to, aby si ji hledali. Co kdybyste se na chvíli stali světovou rockstar a nechali se námi hýčkat!

Máme pro vás dobrou zprávu: nebude vás to stát ani korunu.

Nebereme si žádné poplatky a “provize” z mezd a veškeré poradenství poskytujeme uchazečům o práci zdarma.

Jako největší personální agentura v ČR, najdeme ročně práci pro 24.000 lidí. Naši personalisté sice vystupují na jedné straně jako hodnotitelé, na straně druhé ale působí zároveň v roli vašeho poradce. Dokáží vám poradit, jaké jsou vaše možnosti na trhu práce, jak můžete napsat, případně lépe upravit profesní životopis, jak vylepšit vaši celkovou prezentaci nebo vhodněji formulovat odpovědi na otázky, na které se vás mohou při pohovoru ptát.

Ať jste kdokoli, postaráme se o vás.

Tak se u nás zastavte na kafe a popovídáme si o Vaší nové kariéře.

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.