Datum: 10.10.2021
WebID: W2JH1Z

Knírač střední P+S štěňata

Popis

Knírač - nabízíme k odběru štěňátka knírače středního pepř a sůl s rodokmenem FCI. Štěňátka předáváme novým majitelům očkovaná, s registrovaným čipem, s petpassportem, smlouvou a startovacím štěněcím balíčkem. Rodiče jsou testovaní na dědičné srdeční vady a dyzplazii kyčelního kloubu. Hledáme našim štěňátkům milující rodiny, určitě přinesou radost milovníkům psích sportů i jako úžasní, rodinní mazlíčci. Pouze vážným zájemcům.

Připravte pejskovi jeho nové bydlení

Přemýšlíte o pořízení nového čtyřnohého člena domácnosti? Podívejte se, co všechno byste měli schovat, než si ho přinesete domů. Přejeme vám bezproblémové pořízení nového čtyřnohého mazlíčka!

Pokud byste narazili na podezřelý inzerát, neváhejte a nahlaste nám ho kliknutím na tlačítko „Stížnost“ přímo tady u inzerátu. Děkujeme!

Otevřít mapu v novém okně

QR kód inzerátu

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.

Napište nám

Máte nápad na vylepšení, něco vám nefunguje nebo nám jen chcete sdělit názor na naše webové stránky? Napište nám. Za jakékoli podněty budeme rádi. Váš tým ANNONCE.

 
 
Napište nám
UIG