Typ inzerátu: Nabídka
Rasa: Kanárský podenco
Pohlaví: fena
Výška: Střední (31-60 cm)
Pejsek z útulku: Ano
Stáří: 6
Tetovaný: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Popis

O Angustias a jejím špatném stavu informoval útulek Sara turista. Tato malinká podenčice byla nalezena v Teguize v únoru 2014. Je jí skoro 6 let a je opravdu vitální :). S ostatními pejsky vychází velmi dobře, moc je miluje, ale od lidí si udržuje odstup a projevuje se bázlivě. Je nutné, aby člověka nejdříve poznala a zjistila, že jí nebezpečí nehrozí. Angustias bude potřebovat trpělivého páníčka s dostatkem času, který by jí věnoval, protože práce s plachým pejskem je běh na dlouhou trať. Velmi by jí pomohl další pejsek v domácnosti. Video s Angustias, kde lze vidět, jak moc miluje ostatní pejsky :) https://www.youtube.com/watch?v=dxEO-Y5zuAU Pokud vás fenka zaujala a chtěli byste jí nabídnout trvalý nebo alespoň dočasný domov, neváhejte nás kontaktovat na e-mail adopce.lanzpodenco@seznam.cz . Telefonní kontakty: Veronika Křimská +420 702 028 646; Martina Kavalcová +420 605 968 906  Angustias se v současné době stále nachází v útulku na Lanzarote. Dovoz do ČR zajistíme, předání jako u všech našich svěřenců probíhá v Praze. Pokud byste se s rasou podenco chtěli nejprve blíže seznámit, můžeme vám domluvit návštěvu u rodiny , která už od nás podenka má. V loňském roce našlo domov v České Republice více než 20 podenků.

Připravte pejskovi jeho nové bydlení

Přemýšlíte o pořízení nového čtyřnohého člena domácnosti? Podívejte se, co všechno byste měli schovat, než si ho přinesete domů. Přejeme vám bezproblémové pořízení nového čtyřnohého mazlíčka!

Pokud byste narazili na podezřelý inzerát, neváhejte a nahlaste nám ho kliknutím na tlačítko „Stížnost“ přímo tady u inzerátu. Děkujeme!

Pondělí:není stanovena
Úterý:není stanovena
Středa:není stanovena
Čtvrtek:není stanovena
Pátek:není stanovena
Sobota:není stanovena
Neděle:není stanovena

Otevřít mapu v novém okně

Jak pomoci: Inzerce psů, Domácí depozita, Převozy psů, materiálu, Jiná, Grafika, web, PR
Adresa: Gen. Svobody 502 47301 Nový Bor - zobrazit na mapě
Facebook: Náš Facebook

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.

Napište nám

Máte nápad na vylepšení, něco vám nefunguje nebo nám jen chcete sdělit názor na naše webové stránky? Napište nám. Za jakékoli podněty budeme rádi. Váš tým ANNONCE.

 
 
Napište nám