Datum:
1.1.2018
WebID:
WAHATV

Jorkšírský teriér

Typ inzerátu: Nabídka
Rasa: Yorkšírský terier
Pohlaví: pes
Výška: Malý (do 30 cm)
Pejsek z útulku: Ano
Stáří: 12
Tetovaný: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem: Ne
  • Na zahradu: Ne
  • Pro začátečníky: Ne
  • Do bytu: Ano

Popis

Max, desetiletý pejsek, tč. v dočasné péči v Praze, má srdeční vadu přiměřenou věku kompenzovanou léky, kastrovaný, čipovaný, očkovaný - další informace u dočasné pečovatelky. V případě zájmu kontaktujte Irenu Sedláčkovou na e-mailu:  irena@nadejeprokamose.cz

Připravte pejskovi jeho nové bydlení

Přemýšlíte o pořízení nového čtyřnohého člena domácnosti? Podívejte se, co všechno byste měli schovat, než si ho přinesete domů. Přejeme vám bezproblémové pořízení nového čtyřnohého mazlíčka!

Pokud byste narazili na podezřelý inzerát, neváhejte a nahlaste nám ho kliknutím na tlačítko „Stížnost“ přímo tady u inzerátu. Děkujeme!

Pondělí:nonstop
Úterý:nonstop
Středa:nonstop
Čtvrtek:nonstop
Pátek:nonstop
Sobota:nonstop
Neděle:nonstop

Otevřít mapu v novém okně

Jsme nezisková organizace na pomoc týraným a bezprizorním pejskům. V současné době budujeme venkovní kotce pro větší psy, vnitřní koteček pro malé pejsky a velký kotec s menším výběhem pro karanténu. Vše vyžaduje ale mnoho peněz a času. Odhodlání máme dost.... :)
Jak pomoci: Venčení, Stříhání psů, Inzerce psů, Grafika, web, PR, Domácí depozita, Jiná
Adresa: Bukovinka 139 67905 Bukovinka - zobrazit na mapě
Facebook: Náš Facebook

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.

Napište nám

Máte nápad na vylepšení, něco vám nefunguje nebo nám jen chcete sdělit názor na naše webové stránky? Napište nám. Za jakékoli podněty budeme rádi. Váš tým ANNONCE.

 
 
Napište nám