Java Developer WANTED – zbyl ještě nějaký? (65 - 110.000 Kč)

„…hledáme Java Vývojáře, který chce dělat na nejlepším projektu na světě…“ Všichni vyvíjí v Javě a ani my samozřejmě nechceme být pozadu, a tak hledáme dalšího Java Developera. Baví nás vývoj – především ten agilní – a rádi pracujeme i s novými technologiemi. Takže se u nás setkáte s Javou (J2SE i J2EE), se Springem či Hibernate i s technologiemi jako je třeba Kubernetes. Každopádně, pokud ti naše technologie nesedí na 100 %, napiš nám a společně zkusíme vytvořit pozici tobě na míru. Náplň práce: Jeden tým vyvíjí informační systémy, druhý komunitní webovou platformu., Prostředí, které se rychle rozvíjí a kde zároveň už dnes pracujeme i s mezinárodními vývojářskými týmy., Dáváme přednost malým scrumovým týmům a agilnímu vývoji., Navíc projekty a další komunikaci máme ve slacku (a ano, máme tam i rubriku #random a dost výživná memečka).

Požadujeme

  • Hledáme kolegu na full-time nebo skoro-full-time spolupráci. Je toho prostě hodně…
  • Ovládáte Javu nebo TypeScript – to znamená, že za sebou máte už pár projektů nebo komerční praxi.
  • Vývoj vás baví – právě zápal do práce je pro nás nejdůležitější…
  • A pokud se domluvíte anglicky, máte plusové body navíc…

Nabízíme

  • Baví nás agilní vývoj a hned ze startu tě necháme vybrat – chceš pracovat na stávajícím projektu, nebo tě víc láká gree field?
  • Ať už dáš přednost čemukoliv, u nás si svých lidí vážíme. Při nástupu se domluvíme na takových podmínkách, aby tě práce bavila a s přibývajícími zkušenostmi počítáme i s růstem platového ohodnocení.
  • Víme, že každý je jiný a u nás se potkala banda extrovertů, kteří rádi vyrazí po práci do baru nebo o víkendu na kolo s introverty, kteří víc ocení relax s PlayStation nebo LoLkem. Ať už patříte kamkoliv, svůj benefit si u nás najde každý.
  • Náš CTO rád sportuje, takže se můžete těšit i na ovoce na pracovišti, multisport karty nebo příspěvek na permanentku do fitka.
  • A všechny nás baví možnost pracovat tehdy, když chceme a odkudkoliv potřebujeme. Takže i ty budeš mít možnost spolupráce převážně v remote režimu, flexibilní pracovní dobu nebo možnost vybrat si mezi HPP a freelance kontraktem.
Typ inzerátu: Nabídka
Obor: Informační technologie
Vzdělání: SŠ s maturitou
Plat: 65000 - 110000 Kč
Město: České Budějovice
Kraj: Jihočeský
Okres: České Budějovice
Kontaktní osoba: Pavel Fiala
Telefon: 720 051 997
Uložit kontakt do mobilu pomocí QR kódu.
Jobs Contact Consulting, s.r.o.

QR kód inzerátu

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.

UIG