Datum:
15.2.2018
WebID:
WQ7HZK

Jack Russell teriér

Typ inzerátu: Nabídka
Rasa: Jack Russel teriér
Pohlaví: pes
Výška: Střední (31-60 cm)
Pejsek z útulku: Ano
Stáří: 1
Tetovaný: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem: Ano
  • K jiným psům: Ano
  • Pro aktivní majitele: Ano
  • Kočičí kamarád: Ano
  • Pro začátečníky: Ano
  • Do bytu: Ano

Popis

Věk: do 2 let Výška v kohoutku: 38 cm Mladý, veselý, hravý, akční pejsek dvou vzhledů. Ostříhaný je úplně jiný, než když je zarostlý (viz. foto) a je jen na novém majiteli, jaký vzhled pejska bude upřednostňovat. Pim je pro každou srandu, proto bude vhodný jako pejsek k dětem. Je na všechny moc hodný, ale pořád by rád dováděl, běhal, skákal, provokoval. Je velmi aktivní a určitě by byl skvělý i na nějaký psí sport. Pim umí sedni (samozřejmě za piškotek a poslechne asi tak na desátý povel), ale trochu ví, co má udělat. :D Na vodítku celkem táhne, ale je to menší pes, takže se dá bez problému udržet. Jinak si nechá líbit jakoukoliv manipulaci , proto si určitě bude rozumět a hrát s dětmi. Je velmi hravý a chybí mu domov. Pima doporučujeme do aktivní rodinky, do bytu i do baráčku. Nevadí mu ostatní psi ani kočky. Bude jen potřebovat trochu vychovat, najít vhodnou aktivitu a bude nejšťastnějším psem. Pim je plně vakcinovaný, čipovaný. Zatím není kastrovaný. Adopční poplatek 1500, - Kč. Adresa: Kozly 35 Česká Lípa 47001 Protože nám na našich svěřencích záleží, vyžadujeme čas od času zasílání zpráv a fotek z nového domova na tyto stránky nebo na email kocky.bona@seznam.cz . Pokud nebude zacházení se zvířetem odpovídat veterinárním předpisům a sjednaným podmínkám má provozovatel útulku právo zvíře odebrat. Přebírající majitel se zavazuje, že v případě, kdy z jakéhokoliv důvodu nebude moci zvíře nadále ponechat ve své péči, kontaktuje provozovatele útulku o vrácení zpět do zařízení. Pokud vás Pim zaujal a máte zájem se na něj přijet podívat, kontaktujte prosím přímo provozovatelku útulku na tel. 736271294 a domluvíte si návštěvu.

Připravte pejskovi jeho nové bydlení

Přemýšlíte o pořízení nového čtyřnohého člena domácnosti? Podívejte se, co všechno byste měli schovat, než si ho přinesete domů. Přejeme vám bezproblémové pořízení nového čtyřnohého mazlíčka!

Pokud byste narazili na podezřelý inzerát, neváhejte a nahlaste nám ho kliknutím na tlačítko „Stížnost“ přímo tady u inzerátu. Děkujeme!

Pondělí:9-16h
Úterý:9-16h
Středa:9-16h
Čtvrtek:9-16h
Pátek:9-16h
Sobota:po domluvě
Neděle:po domluvě

Otevřít mapu v novém okně

Adresa: Kozly 47001 Kozly u české Lípy - zobrazit na mapě

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.

Napište nám

Máte nápad na vylepšení, něco vám nefunguje nebo nám jen chcete sdělit názor na naše webové stránky? Napište nám. Za jakékoli podněty budeme rádi. Váš tým ANNONCE.

 
 
Napište nám