Datum:
7.9.2017
WebID:
WEAC4M

Jack Russell teriér

Typ inzerátu: Nabídka
Rasa: Jack Russel teriér
Pohlaví: pes
Výška: Malý (do 30 cm)
Pejsek z útulku: Ano
Stáří: 11
Tetovaný: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Vhodný pro

  • Pro aktivní majitele: Ano
  • Pro začátečníky: Ne

Popis

Jim se do hospicu dostal, protoze se majitelum uz proste nehodil a mel byt utracen. Je i přes svůj věk velmi aktivni a uvítá tedy panicka, který zvládne ukočírovat jeho temperament. Je velmi milý k lidem, ale k ostatním pejskům je dominantnější. V současné době je ve smečce, ale občas s chutí vyvolává rozbroje (o míček, o jídlo...). Není zlý, je velmi společenský, miluje aportování, venčení a dobře hlídá.  Je kastrovaný a ma udelanou korekci tretiho víčka.

Připravte pejskovi jeho nové bydlení

Přemýšlíte o pořízení nového čtyřnohého člena domácnosti? Podívejte se, co všechno byste měli schovat, než si ho přinesete domů. Přejeme vám bezproblémové pořízení nového čtyřnohého mazlíčka!

Pokud byste narazili na podezřelý inzerát, neváhejte a nahlaste nám ho kliknutím na tlačítko „Stížnost“ přímo tady u inzerátu. Děkujeme!

Pondělí:dle dohody
Úterý:dle dohody
Středa:dle dohody
Čtvrtek:dle dohody
Pátek:dle dohody
Sobota:dle dohody
Neděle:dle dohody

Otevřít mapu v novém okně

Psí hospic Domov na konci cesty se již několikátým rokem za sebou stává trvalým domovem pro nechtěné, staré a nemocné psy, kteří před sebou nemají léta, ale spíš měsíce nebo týdny života. Pokud vám situace nedovoluje pořídit si pejska, vítáme virtuální adopce.
Jak pomoci: Venčení, Manuální práce, Stříhání psů, Grafika, web, PR, Inzerce psů, Domácí depozita, Převozy psů, materiálu, Jiná
Adresa: Lupenice 58 51741 Lupenice - zobrazit na mapě
Facebook: Náš Facebook

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.

Napište nám

Máte nápad na vylepšení, něco vám nefunguje nebo nám jen chcete sdělit názor na naše webové stránky? Napište nám. Za jakékoli podněty budeme rádi. Váš tým ANNONCE.

 
 
Napište nám