Datum:
13.11.2016
WebID:
W56KZG

Jack Russell teriér - štěňata s PP

Popis

Jack Russell teriér. Chovatelská stanice Bohemia Point nabízí štěňátka s průkazem původu. Krásný vzhled a výborná povaha zaručeny. Rodiče jsou prověřeni na výstavách, zdravotními testy i v chovu. Štěňata budou k odběru od 23.11.2016 vakcinovaná, očkovaná s čipem a europasem. Pejsi jsou vhodní i na psí sporty, myslivost, zejména jako skvělí společnici do rodin. Nezávazná návštěva vítána. Více na fb Bohemia Point

Připravte pejskovi jeho nové bydlení

Přemýšlíte o pořízení nového čtyřnohého člena domácnosti? Podívejte se, co všechno byste měli schovat, než si ho přinesete domů. Přejeme vám bezproblémové pořízení nového čtyřnohého mazlíčka!

Pokud byste narazili na podezřelý inzerát, neváhejte a nahlaste nám ho kliknutím na tlačítko „Stížnost“ přímo tady u inzerátu. Děkujeme!

Otevřít mapu v novém okně

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.

Napište nám

Máte nápad na vylepšení, něco vám nefunguje nebo nám jen chcete sdělit názor na naše webové stránky? Napište nám. Za jakékoli podněty budeme rádi. Váš tým ANNONCE.

 
 
Napište nám