Datum: 15.10.2021
WebID: W5FPYY

Jack Russel teriér - štěňata

Popis

Jack russel teriér - čistokrevná štěňátka bez PP. Po hladkosrstých rodičích se skvělou povahou – oba možno vidět u nás. Štěňátka jsou narozená 29.8. a k odběru budou po 24.10., budou odčervená, očkovaná a čipovaná. Jsou odchovaná doma a zvyklá na děti. Máme 2 volné pejsky (1 a 4). Prosíme, jen vážní zájemci, osobní návštěva vítána. 12.000 Kč.

Tenhle hafan bude asi v pořádku, ale…

Přemýšlíte o psovi bez průkazu původu? Dejte si pro jistotu pozor na tzv. psí překupníky.

Díky našim článkům zjistíte, jak poznat jejich inzerát, případně jak je odhalit při samotném předávání štěňat. Přejeme vám bezproblémové pořízení nového čtyřnohého mazlíčka!

Pokud byste narazili na podezřelý inzerát, neváhejte a nahlaste nám ho jak kliknutím na tlačítko „Stížnost“ přímo tady u inzerátu, tak expertům z bezplatné právní poradny Animal Eye e-mailem na info@animaleye.cz.

Otevřít mapu v novém okně

QR kód inzerátu

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.

Napište nám

Máte nápad na vylepšení, něco vám nefunguje nebo nám jen chcete sdělit názor na naše webové stránky? Napište nám. Za jakékoli podněty budeme rádi. Váš tým ANNONCE.

 
 
Napište nám
UIG