Intercompany - účetní specialista do americké IT společnosti na Pankráci

Díky úspěšné expanzi hledáme do našeho týmu účetního specialistu. U nás se stanete součástí mezinárodního a multikulturního pracovního prostředí, které Vám umožní profesní růst a také kariérní posun v rámci rotačního programu společnosti. Vaší náplní práce bude zodpovědnost za zpracování účetních operací jdoucích do hlavní klihy, provádění všech aktivit souvisejících s měsíční uzávěrkou, účtování platebního styku- vydaných a přijatých faktur, přeceňování kurzových rozdílů, příprava cash-flow, forecastů a reportů, zodpovědnost za účtování Intercompany operací a jejich rekonciliace v rámci poboček rozmístěných po Evropě. Budete pracovat převážně v systému SAP a v Excelu.

Nabízíme

  • U nás získáte ihned hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou s 3měsíční zkušební lhůtou. .
  • Mezi naše významné benefity patří tzv. rotační program, do kterého se můžete po určité době přihlásit, a tím získáte možnost se profesně posunout v rámci organizace, aniž by bylo třeba měnit zaměstnavatele. Dalším benefitem je roční několikatisícový příspěvek na vzdělávání, který můžeš uplatnit například na zvýšení svých jazykových znalostí nebo hard skills. Nabízíme také flexibilní pracovní dobu, nápoje na pracovišti zdarma, stravenky, 25 dní dovolené, systém kafeterie a další.
  • Pokud Vás tento inzerát zaujal a chcete se dozvědět více o nabízené pozici, zašlete nám svůj životopis v anglickém jazyce a mi Vás budeme co nejdříve kontaktovat.
  • Těšíme se na nového kolegu, který rozšíří náš mezinárodní tým!

Požadujeme

  • Pro získání této pozice je třeba mít alespoň roční pracovní zkušenost na obdobné pozici, jejíž náplní byla některá ze zmíněných aktivit. Pokud jste na seniornější úrovni a máte již 5ti letou pracovní zkušenost, budete pro náš tým také velkým přínosem!
  • Nabízíme Vám práci v mezinárodním týmu, který je složen z velké části z cizinců, proto je třeba anglický jazyk na denní komunikativní úrovni minimálně B2 plus. Velmi dbáme na firemní kulturu, a proto hledáme člověka pozitivně smýšlejícího, kterého baví práce s čísly, motivovaného a multikulturně založeného. Velmi vítána je předchozí pracovní zkušenost z centra sdílených služeb.
Typ inzerátu: Nabídka
Obor: Bankovnictví a finanční služby
Pracovní poměr: Plný úvazek
Lokalita: Hlavní město Praha
Město: PRAHA - Praha 4 - Pankrác

ManpowerGroup s.r.o.

Kontaktní osoba: Ing. Pavlína Tlášková
Telefon: 777 033 936
Uložit kontakt do mobilu pomocí QR kódu.

ManpowerGroup s.r.o.

Proč využít při hledání práce personální agenturu Manpower? Propojujeme zajímavé pracovní příležitosti s nadšenými lidmi. Měníme lidem budoucnost, protože lepší práce, která dává smysl, znamená lepší život. Zpěváci, herci nebo sportovci mají své manažery, protože se chtějí stoprocentně soustředit na to, aby co nejlépe dělali svou práci, a ne na to, aby si ji hledali. Co kdybyste se na chvíli stali světovou rockstar a nechali se námi hýčkat!

Máme pro vás dobrou zprávu: nebude vás to stát ani korunu.

Nebereme si žádné poplatky a “provize” z mezd a veškeré poradenství poskytujeme uchazečům o práci zdarma.

Jako největší personální agentura v ČR, najdeme ročně práci pro 24.000 lidí. Naši personalisté sice vystupují na jedné straně jako hodnotitelé, na straně druhé ale působí zároveň v roli vašeho poradce. Dokáží vám poradit, jaké jsou vaše možnosti na trhu práce, jak můžete napsat, případně lépe upravit profesní životopis, jak vylepšit vaši celkovou prezentaci nebo vhodněji formulovat odpovědi na otázky, na které se vás mohou při pohovoru ptát.

Ať jste kdokoli, postaráme se o vás.

Tak se u nás zastavte na kafe a popovídáme si o Vaší nové kariéře.

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.