Inspektor tlakových zařízení

Pro našeho klienta, společnost, zabývající se certifikací systémů, výrobků a osob, technickými posudky a inspekcí od materiálů až po technologické celky v různých průmyslových odvětvích, hledáme vhodného kandidáta na pozici Inspektor tlakových zařízení. Náplň práce: * Inspektor inspekčního orgánu (materiály a polotovary, tlaková zařízení) * Certifikace notifikovaných osob 1221 (tlaková zařízení) a autorizovaných osob AO 248 (jaderná oblast) * Přejímky různého druhu (rozměrové kontroly a vizuální kontroly, kontrola dokumentace na základě potřeb zákazníka) Požadujeme: * SŠ/VŠ vzdělání (obor strojírenství nebo jiný technický obor se zaměřením na kovové materiály, hutnictví, obecnou strojařinu, svařování, mechaniku, pružnost, pevnost) * Řidičský průkaz skupiny B * Anglický jazyk, němčina nebo ruština výhodou * Práce na PC (MS Office) * Komunikační schopnosti * Schopnost samostatné práce * Ochota získat prověrky NBÚ na bezpečnostní způsobilost pro výkon citlivých * činností (dle zákona 412/2005 Sb.) * Znalost svařovacích procesů a ostatních procesů trvalého spojování, certifikace E(I)WT (Evropský(mezinárodní) svářecí technolog) nebo E(I)WE (Evropský (mezinárodní) svářecí inženýr) výhodou * Certifikace nedestruktivního zkoušení dle (ČSN) EN ISO 9712 pro metodu VT (vizuální) minimálně pro sektor welding nejlépe úroveň L2, další NDT metody (PT, MT, RT, UT) výhodou * Praxe ve výrobě v oblasti kontroly kvality (rozměrové kontroly, nedestruktivní testování, vizuální kontroly, zkoušení kovů, kontrola technické dokumentace, tvorba či kontrola dokumentů kontroly, atestů apod.) výhodou Nabízíme: * Práci na HPP – plný úvazek * Platové ohodnocení na základě zkušeností a vzdělání * 5 týdnů dovolené * Stravovací poukázky (110 Kč), příspěvek na rekreaci a sport, příspěvek na penzijní a životní pojištění * Profesní růst, nadstandardní investice do zvyšování kvalifikace * Mobilní telefon, notebook, při velkém nájezdu služebních kilometrů možnost služebního vozu i pro soukromé účely * Možné lokality pracoviště: Praha, Brno, Ostrava, Hradec Králové, Plzeň, Děčín Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o. si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky. Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor! Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., a to až do odvolání písemnou formou.

Nabízíme

  • Auto i pro soukromé účelyMobilní telefonNotebookPříspěvek na penzijní/životní připojištěníStravenky/příspěvek na stravováníDovolená 5 týdnůPříspěvek na sport/kulturu/volný čas
Typ inzerátu: Nabídka
Zaměstnavatel: PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.
Obor: Kvalita a kontrola jakosti
Profese: Auditor
Vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat: 45000 - 70000 Kč
Město: Praha
Kraj: Praha

QR kód inzerátu

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.

UIG