Informační technologie, ÚP ČR - kontaktní

Systémoví administrátoři, správci počítačových sítí ODBORNÝ IT TECHNIK v Akademické knihovně JU. Požadovaná úroveň vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 22000 Kč. Pracovní poměr od 2018-03-01. Volných pracovních míst: 1. Charakteristika pozice: IT technik - správce HW a SW. IT podpora koncových uživatelů (včetně cizinců - AJ). Náplň práce: Primární odpovědnost za IT zařízení knihovny. Správa PC stanic včetně souvisejících agend., Instalace a reinstalace operačních systémů (Windows 7 - Windows 10) a ovladačů osobních počítačů a notebooků. Klonování/hromadná instalace PC., Instalace a údržba běžných kancelářských aplikací a univerzitních aplikací., Práce s hardware (PC, notebooky, tiskárny, scanery, multifunkce, SafeQ síťový tisk, dataprojektory a AV technika, síťové prvky a další). Komunikace s dodavateli, servisem., Zajištění IT bezpečnosti na spravovaných zařízení., Zálohování, správa a zabezpečení dat zaměstnanců, Monitorování funkčnosti spravovaných zařízení. Analýza a odstraňování problémů, Zajištění IT podpory uživatelů: studenti, zaměstnanci, čtenáři, cizinci (AJ), Správa webu - práce s redakčním systémem, Evidence majetku knihovny - administrativní agenda, inventury. Odpovědnost za telefonní linky a přístroje. Požadujeme: Ukončené vzdělání v IT oboru VŠ nebo SŠ., Pokročilá orientace na HW a SW trhu - pořizování nové výpočetní techniky a SW, Administrátorské znalosti správy HW a SW na kancelářských PC, Administrátorské znalosti MS Windows 7 - Windows 10, MS Office a dalších kancelářských aplikací, Zkušenosti s opravami hardware, samostatnost při identifikaci problémů SW a HW, Aktivní přístup a pružnost. Schopnost a ochota učit se nové věci, Spolehlivost a pečlivost, komunikativnost, schopnost práce v týmu, Znalost AJ na IT komunikativní úrovni. Nabízíme: nástup 1. 3. 2018 nebo dle dohody, smlouvu na dobu určitou s možností prodloužení, motivační finanční ohodnocení, zaměstnanecké benefity viz www.jcu.cz, možnost dalšího vzdělávání Místo výkonu práce: Akademická knihovna JU. Pracovní úvazek: plný Kontaktní osoba: Naděžda Kuršová, tel.: 389 032 031 Motivační dopis se strukturovaným životopisem a kopií dokladů o vzdělání zasílejte pod značkou "IT technik" na e-mail: nkursova@jcu.cz do 10.2.2018. V Českých Budějovicích dne 12.1.2018... Pracoviště: Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích, Branišovská, č. 1645, České Budějovice, okres České Budějovice, 370 05 České Budějovice 5. Informace: NaděždaKuršová, +420 389 032 031, nkursova@jcu.cz . Vystavil ÚP ČR - kontaktní pracoviště České Budějovice, poslední změna: 2018-01-14T01:47:35.

Typ inzerátu: Nabídka
Obor: Informační technologie
Požadovaná profese: Specialista výpočetní techniky
Upřesnění pozice: ODBORNÝ IT TECHNIK v Akademické knihovně JU
Směnnost: Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Úřad práce: Úřad práce v Českých Budějovicích
Kraj: Jihočeský
Okres: České Budějovice
Mzdové rozpětí od: 22000
Pracovní poměr od: 1.3.2018
Celkem volných míst: 1
Poznámka k volnému místu: Charakteristika pozice: IT technik - správce HW a SW. IT podpora koncových uživatelů (včetně cizinců - AJ). Náplň práce: Primární odpovědnost za IT zařízení knihovny. Správa PC stanic včetně souvisejících agend., Instalace a reinstalace operačních syst...
Vhodné pro absolventy středních škol: Ne
Vhodné pro absolventy vysokých škol: Ne
Vhodné pro mladistvé uchazeče: Ne
Vhodné pro osoby se zdravotním postižením: Ne
Vhodné pro osoby vyžadující bezbariérový přístup: Ne
Vhodné pro cizince: Ne
Zaměstnavatel má povolení zaměstnávat cizince: Ne
Firma: Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
Ulice: Branišovská
Obec: České Budějovice
: České Budějovice 2
Kontaktní osoba: NaděždaKuršová
Kontaktní telefon: +420 389 032 031
Kontaktní email: nkursova@jcu.cz
Kraj: Jihočeský

Otevřít mapu v novém okně

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.