Informační technologie, ÚP ČR - kontaktní

Systémoví analytici Senior Veritas NetBacktup Engineer. Požadovaná úroveň vzdělání: Bakalářské. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 80000 Kč, max. 100000 Kč. Pracovní poměr od 2017-10-01. Volných pracovních míst: 1. Adresa: Hvězdova č.p. 1716/2b, Nusle, 140 00 Praha 4 Kontakt: Vlčko Peter, e-mail: peter.vlcko@d-ploy.cz Náplň práce: - hlavní technická podpora pro podporu serverů i databází v oblasti identifikace problému, identifikace řešení a volby správného řešení - hlavní podpora a kontaktní bod pro oblast NetBackup prostředí zastřešující denní aktivity a technicko-inženýrskou činnost - podpora na úrovni zkušeného uživatele pro NetBackup nástroje a navazující prostředí - podpora vzhledu, dokumentace a nasazení NetBackup prostředí (zejména pak OS, NBU oblast, server hardware, data domain) - pokročilá podpora v oblastech, ve kterých dochází ke komplikovaným případům jako chybějící zálohy nebo síťové výpadky Požadavky na uchazeče - šest a více let zkušeností v oblasti NetBackup ideálně z prostředí nadnárodních korporací - zkušenosti s Commvault a IBM Spectrum Protect (TSM) - praktické zkušenosti s Veritas (Symantec) NetBackup verze 5.0GA - zkušenosti v oblasti Windows Server (2003 - 2012), IBM Unix, AIX, RedHat Linux, Solaris, HP-UX, Dell/EMC Backup Reporting and Monitoring Tool (Data Protection Advisor) - Angličtina slovem i písmem na úrovni rodilého mluvčího Výhody: stravenky, 25 dnů dovolené v kalendářním roce, vzdělávací aktivity. Vhodné pro cizince. Pracoviště: D-ploy (Czech Republic) s.r.o., Hvězdova, č. 1716, Praha, okres Hlavní město Praha, 140 00 Praha 4. Informace: PeterVlčko, +421 917 789 943, peter.vlcko@d-ploy.cz . Vystavil ÚP ČR - kontaktní pracoviště Praha 4, poslední změna: 2017-11-16T02:01:51.

Typ inzerátu: Nabídka
Obor: Informační technologie
Požadovaná profese: Systémoví analytici
Upřesnění pozice: Senior Veritas NetBacktup Engineer
Směnnost: Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání: Bakalářské
Úřad práce: Úřad práce hl.m. Prahy
Kraj: Praha
Okres: Praha 4
Mzdové rozpětí od: 80000
Mzdové rozpětí do: 100000
Pracovní poměr od: 1.10.2017
Celkem volných míst: 1
Poznámka k volnému místu: Adresa: Hvězdova č.p. 1716/2b, Nusle, 140 00 Praha 4 Kontakt: Vlčko Peter, e-mail: peter.vlcko@d-ploy.cz Náplň práce: - hlavní technická podpora pro podporu serverů i databází v oblasti identifikace problému, identifikace řešení a volby správného řeše...
Vhodné pro absolventy středních škol: Ne
Vhodné pro absolventy vysokých škol: Ne
Vhodné pro mladistvé uchazeče: Ne
Vhodné pro osoby se zdravotním postižením: Ne
Vhodné pro osoby vyžadující bezbariérový přístup: Ne
Vhodné pro cizince: Ne
Zaměstnavatel má povolení zaměstnávat cizince: Ne
Firma: D-ploy (Czech Republic) s.r.o.
Ulice: Hvězdova
Obec: Praha
: Nusle
Kontaktní osoba: PeterVlčko
Kontaktní telefon: +421 917 789 943
Kontaktní email: peter.vlcko@d-ploy.cz
Kraj: Středočeský

Otevřít mapu v novém okně

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.