Informační technologie, ÚP ČR - kontaktní

Systémoví administrátoři, správci počítačových sítí Systémoví administrátoři, správci počítačových sítí. Požadovaná úroveň vzdělání: Vyšší odborné. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 50000 Kč, max. 90000 Kč. Pracovní poměr od 2017-10-01. Volných pracovních míst: 1. Místo výkonu práce: Praha Kontakt: Roldán Jana, e-mail: jana.roldan@ibs-sro.com Na tuto pozici hledáme kandidáta, který má zkušenost v oblasti plánování celého supply chain procesu, dále material managementu a material handlingu. Nutná je zkušenost s konfigurací a kustomizací SAP systemu, v rámci platformy SOLMAN, podpora MM, SD, PP, MM, PM a FI/CO modulů, zkušenost s tvorbou LSMW a Queries pro analýzu dat a processing. Podmínkou předchozí pracovní zkušenost v multinárodní společnosti. Znalost anglického jazyka na aktivní profesní úrovni je nezbytná.. Vhodné pro cizince. Pracoviště: MSD IT Global Innovation Center s.r.o. - hl. m. Praha, , okres , . Požadované jazyky: Angličtina (úroveň Aktivní). Informace: JanaRoldán, jana.roldan@ibs-sro.com , Svornosti 3321/2, Smíchov, 150 00 Praha 5. Vystavil ÚP ČR - kontaktní pracoviště Praha 5, poslední změna: 2018-02-21T12:19:28.

Typ inzerátu: Nabídka
Obor: Informační technologie
Požadovaná profese: Administrátor
Upřesnění pozice: Systémoví administrátoři, správci počítačových sítí
Směnnost: Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání: Vyšší odborné
Jazykové znalosti: angličtina
Úřad práce: Úřad práce Praha-západ
Mzdové rozpětí od: 50000
Mzdové rozpětí do: 90000
Pracovní poměr od: 1.10.2017
Celkem volných míst: 1
Poznámka k volnému místu: Místo výkonu práce: Praha Kontakt: Roldán Jana, e-mail: jana.roldan@ibs-sro.com Na tuto pozici hledáme kandidáta, který má zkušenost v oblasti plánování celého supply chain procesu, dále material managementu a material handlingu. Nutná je zkušenost s k...
Vhodné pro absolventy středních škol: Ne
Vhodné pro absolventy vysokých škol: Ne
Vhodné pro mladistvé uchazeče: Ne
Vhodné pro osoby se zdravotním postižením: Ne
Vhodné pro osoby vyžadující bezbariérový přístup: Ne
Vhodné pro cizince: Ne
Zaměstnavatel má povolení zaměstnávat cizince: Ne
Firma: MSD IT Global Innovation Center s.r.o.
Kontaktní osoba: JanaRoldán
Kontaktní email: jana.roldan@ibs-sro.com
Kontaktní adresa: Svornosti 3321/2, Smíchov, 150 00 Praha 5

Litujeme, ale k tomuto inzerátu nejsou v tuto chvíli k dispozici žádné kontaktní údaje.

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.