Informační technologie, ÚP ČR - kontaktní

Řídící pracovníci v oblasti informačních technologií a činností Řídící pracovníci v oblasti informačních technologií a činností. Požadovaná úroveň vzdělání: Bakalářské. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 60000 Kč. Pracovní poměr od 2017-02-01. Volných pracovních míst: 3. Řídící pracovníci v oblasti IT Uchazeč je zodpovědný za různé projekty v období celého trvání, zajištění a splnění standardů kvality. Náplň práce zahrnuje následující: " Analyzovat data a poskytnuté informace " Být zodpovědný za zabezpečení dat a dodržování předpisů " Používat nové technologie " Účastnit se odborných diskuzí a přinášet nové nápady " Podporovat zkušených členů týmu i nováčky na mezinárodní a korporátní úrovni " Aktivně vyhledávat příležitosti a přicházet s novými nápady a postupy Požadavky: minimálně dokončené bakalářské vzdělání, zkušeností v oboru, angličtina na profesní úrovni, technické zkušenosti, silné komunikační a organizační schopnosti, osobnost se silnou orientací na zákazníka, silné kritické myšlení a analytické myšlení.. Vhodné pro cizince. Pracoviště: MICROSOFT s.r.o. - 005, , okres , . Informace: AdrianaHájková, adriana.hajkova@ibs-sro.com , Vyskočilova 1561/4a, Michle, 140 00 Praha 4. Vystavil ÚP ČR - kontaktní pracoviště Praha 4, poslední změna: 2018-01-25T12:30:55.

Typ inzerátu: Nabídka
Obor: Informační technologie
Požadovaná profese: IT manager
Upřesnění pozice: Řídící pracovníci v oblasti informačních technologií a činností
Směnnost: Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání: Bakalářské
Úřad práce: Úřad práce hl.m. Prahy
Mzdové rozpětí od: 60000
Pracovní poměr od: 1.2.2017
Celkem volných míst: 3
Poznámka k volnému místu: Řídící pracovníci v oblasti IT Uchazeč je zodpovědný za různé projekty v období celého trvání, zajištění a splnění standardů kvality. Náplň práce zahrnuje následující: " Analyzovat data a poskytnuté informace " Být zodpovědný za zabezpečení dat a do...
Vhodné pro absolventy středních škol: Ne
Vhodné pro absolventy vysokých škol: Ne
Vhodné pro mladistvé uchazeče: Ne
Vhodné pro osoby se zdravotním postižením: Ne
Vhodné pro osoby vyžadující bezbariérový přístup: Ne
Vhodné pro cizince: Ne
Zaměstnavatel má povolení zaměstnávat cizince: Ne
Firma: MICROSOFT s.r.o.
Kontaktní osoba: AdrianaHájková
Kontaktní email: adriana.hajkova@ibs-sro.com
Kontaktní adresa: Vyskočilova 1561/4a, Michle, 140 00 Praha 4

Litujeme, ale k tomuto inzerátu nejsou v tuto chvíli k dispozici žádné kontaktní údaje.

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.