Informační technologie, ÚP ČR - kontaktní

Správci webu Administrátor e-shopu. Požadovaná úroveň vzdělání: ÚSV. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 20000 Kč. Pracovní poměr od 2017-08-01. Volných pracovních míst: 1. Místo výkonu práce: Teplická č.p. 289, Děčín IX-Bynov, 405 05 Děčín 5 Jsme velkoobchodem s papírem a kancelářskými potřebami a své zákazníky oslovujeme i prostřednictvím e-shopů. Administrátor bude spravovat data v e-shopu a koordinovat činnost s e-shopy spojenou. Spolupracovat bude se skladem a logistikou, obchodním oddělením ve věci nabídky a komunikace se zákazníky a on-line marketingovou agenturou, která mu bude poskytovat výstupy z analýz fungování e-shopu. Uchazeč by měl být komunikativní, spolehlivý, flexibilní a schopný pracovat v kolektivu. V případě zájmu o nabízenou pracovní pozici nám zašlete Váš životopis e-mailem. Ze zaslaných životopisů vybereme uchazeče, které pozveme, po telefonické domluvě, k osobnímu pohovoru. Kontakt: Mgr.Jan Diviš, tel. 412 545 728, e-mail: info@passdc.cz .. Pracoviště: PASS - DC s.r.o. - 02, Teplická, č. 289, Děčín, okres Děčín, 405 05 Děčín 5. Nabízené výhody: stravenky. Informace: JanDiviš, +420 602 403 362, info@passdc.cz . Vystavil ÚP ČR - kontaktní pracoviště Děčín, poslední změna: 2017-07-18T01:47:42.

Typ inzerátu: Nabídka
Obor: Informační technologie
Požadovaná profese: Správce informačního systému
Upřesnění pozice: Administrátor e-shopu
Směnnost: Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání: ÚSV
Úřad práce: Úřad práce v Děčíně
Kraj: Ústecký
Okres: Děčín
Mzdové rozpětí od: 20000
Nabízené výhody: Jiné výhody
Pracovní poměr od: 1.8.2017
Celkem volných míst: 1
Poznámka k volnému místu: Místo výkonu práce: Teplická č.p. 289, Děčín IX-Bynov, 405 05 Děčín 5 Jsme velkoobchodem s papírem a kancelářskými potřebami a své zákazníky oslovujeme i prostřednictvím e-shopů. Administrátor bude spravovat data v e-shopu a koordinovat činnost s e-s...
Vhodné pro absolventy středních škol: Ne
Vhodné pro absolventy vysokých škol: Ne
Vhodné pro mladistvé uchazeče: Ne
Vhodné pro osoby se zdravotním postižením: Ne
Vhodné pro osoby vyžadující bezbariérový přístup: Ne
Vhodné pro cizince: Ne
Zaměstnavatel má povolení zaměstnávat cizince: Ne
Firma: PASS - DC s.r.o.
Ulice: Teplická
Obec: Děčín
: Děčín IX-Bynov
Kontaktní osoba: JanDiviš
Kontaktní telefon: +420 602 403 362
Kontaktní email: info@passdc.cz
Kraj: Ústecký

Otevřít mapu v novém okně

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.