Informační technologie, ÚP ČR - kontaktní

Vývojáři softwaru SW Developer & Consultant. Požadovaná úroveň vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení). Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 40000 Kč. Pracovní poměr od 2017-08-01. Volných pracovních míst: 1. Pracoviště Kroměříž - Náplň práce - Vývoj SW (spolupráce na vývoji nových aplikací, odpovědnost za jejich údržbu). Práce s UML modelem. Výhledově rozvoj do konzultantské pozice vyžadující práci s uživateli. - SŠ/VŠ vzdělání, samostatnost, systematické a analytické myšlení. Zkušenost s programováním v NET nebo HTML5 a JavaScript. Zkušenosti na projektech zákaznických řešení IS, Znalost analytických nástrojů CASE (Rational XDE), znalost a zkušenost s modelováním UML nebo zkušenost s implementací SW řešení do podnikových procesů. Radost z práce v týmu, Angličtina, případně další jazyk - Uvítáme: Zkušenost se spoluprací v průmyslové výrobě. Znalost rámců či metodologií pro podporu vývoje aplikací. 2 roky praxe v non IT pozici, nejlépe ve výrobním podniku - Výhody - Práce v týmu se zkušenostmi v oblasti vývoje a implementace sw systémů v průmyslové výrobě, praxe v malém zajímavém start-upu, který zároveň využívá opory úspěšného průmyslového výrobce a možnost přístupu k jeho zkušenostem a zdrojům (moderní vývojové nástroje, Visual Paradigm, repository based vývoj, agilní metody ERP, CRM, plánování výroby, EDI, moderní řízení skladů, CAD systémy Catia, Solidworks, podnikové úložiště dokumentů EPDM, řízení projektů Genius Inside), - Benfity - flexibilní pracovní doba, 25 dní dovolené aj. - své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: lastovicova@plastika.cz nebo kontakt telefonicky Po-Pá (6:00 - 15:00 hod.). Vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Pracoviště: PLASTIKA a.s., Kaplanova, č. 2830, Kroměříž, okres Kroměříž, 767 01 Kroměříž 1. Požadované dovednosti: . Požadované jazyky: Angličtina (úroveň Aktivní). Nabízené výhody: . Informace: JanaLaštovicová, +420 573 511 109, lastovicova@plastika.cz . Vystavil ÚP ČR - kontaktní pracoviště Kroměříž, poslední změna: 2017-07-14T02:00:47.

Typ inzerátu: Nabídka
Obor: Informační technologie
Požadovaná profese: Specialista výpočetní techniky
Upřesnění pozice: SW Developer & Consultant
Směnnost: Pružná pracovní doba
Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Požadované dovednosti:
Jazykové znalosti: angličtina
Úřad práce: Úřad práce v Kroměříži
Kraj: Zlínský
Okres: Kroměříž
Mzdové rozpětí od: 40000
Nabízené výhody: Dovolená navíc
Pracovní poměr od: 1.8.2017
Celkem volných míst: 1
Poznámka k volnému místu: Pracoviště Kroměříž - Náplň práce - Vývoj SW (spolupráce na vývoji nových aplikací, odpovědnost za jejich údržbu). Práce s UML modelem. Výhledově rozvoj do konzultantské pozice vyžadující práci s uživateli. - SŠ/VŠ vzdělání, samostatnost, systematické...
Vhodné pro absolventy středních škol: Ne
Vhodné pro absolventy vysokých škol: Ne
Vhodné pro mladistvé uchazeče: Ne
Vhodné pro osoby se zdravotním postižením: Ano
Vhodné pro osoby vyžadující bezbariérový přístup: Ne
Vhodné pro cizince: Ne
Zaměstnavatel má povolení zaměstnávat cizince: Ne
Firma: PLASTIKA a.s.
Ulice: Kaplanova
Obec: Kroměříž
: Kroměříž
Kontaktní osoba: JanaLaštovicová
Kontaktní telefon: +420 573 511 109
Kontaktní email: lastovicova@plastika.cz
Kraj: Zlínský

Otevřít mapu v novém okně

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.