Informační technologie, ÚP ČR - kontaktní

Specialisté v oblasti bezpečnosti dat a příbuzní pracovníci Information Risk and Security Manager. Požadovaná úroveň vzdělání: Vysokoškolské. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 100000 Kč, max. 120000 Kč. Pracovní poměr od 2016-10-01. Volných pracovních míst: 1. Pracovní náplň: - Zodpovědnost za navázání spolupráce mezi členy projektového týmu, kteří jsou zapojeni do funkcí vnitřní bezpečnosti informací - Dodržování procesu mezi mezinárodními standardy a doporučeními pro bezpečnostní opatření - Aktivity v obou vývoje softwaru, síťování, systémového inženýrství nebo systémové podávání (např administraci operačního systému, správa databází, administrace hostitele, správu SAP) - Zodpovědnost ohlásit rizika projektů a problémů včetně případných omezených zdrojů od určeného manažera a projektového týmu - Autorství následujících typů dokumentů a zajištění obsahově sbližování s zúčastněnými stranami projektu: - Bezpečnostní požadavky - Informace o bezpečnostní riziko Posouzení - akčních plánů / kontrol Implementační - Auditní zprávy Požadavky na zaměstnance: - Zkušenosti s "Root Cause Analysis", "Forensic Investigation" a "Vulnerability Assessment" - Technické zkušenosti / certifikace v oblasti A+ , Security+ , GSEC, GWAPT, GCFE a práce v rozhraní operačních systémú Windows, MAC OS X, Linux - Nutná certifikace CompTIA A+ Certified a CompTIA Security+ Certified - Zkušenosti s bezpečností sítě se zaměřením na EU/APAC - Zkušenosti s aplikacemi v oblasti síťové bezpečnosti napr. Nessus, Rapid7 AppSpider, Burp - Plynulá angličtina je vyžadována "stravenky, 25 dnu dovolené v kalendárním roce. Vhodné pro cizince. Pracoviště: D-ploy (Czech Republic) s.r.o., Hvězdova, č. 1716, Praha, okres Hlavní město Praha, 140 00 Praha 4. Informace: PeterVlčko, peter.vlcko@d-ploy.cz . Vystavil ÚP ČR - kontaktní pracoviště Praha 4, poslední změna: 2017-02-13T11:05:31.

Typ inzerátu: Nabídka
Obor: Informační technologie
Požadovaná profese: Specialista výpočetní techniky
Upřesnění pozice: Information Risk and Security Manager
Směnnost: Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání: Vysokoškolské
Úřad práce: Úřad práce hl.m. Prahy
Kraj: Praha
Okres: Praha 4
Mzdové rozpětí od: 100000
Mzdové rozpětí do: 120000
Pracovní poměr od: 1.10.2016
Celkem volných míst: 1
Poznámka k volnému místu: Pracovní náplň: - Zodpovědnost za navázání spolupráce mezi členy projektového týmu, kteří jsou zapojeni do funkcí vnitřní bezpečnosti informací - Dodržování procesu mezi mezinárodními standardy a doporučeními pro bezpečnostní opatření - Aktivity v obo...
Vhodné pro absolventy středních škol: Ne
Vhodné pro absolventy vysokých škol: Ne
Vhodné pro mladistvé uchazeče: Ne
Vhodné pro osoby se zdravotním postižením: Ne
Vhodné pro osoby vyžadující bezbariérový přístup: Ne
Vhodné pro cizince: Ne
Zaměstnavatel má povolení zaměstnávat cizince: Ne
Firma: D-ploy (Czech Republic) s.r.o.
Ulice: Hvězdova
Obec: Praha
: Nusle
Kontaktní osoba: PeterVlčko
Kontaktní email: peter.vlcko@d-ploy.cz
Kraj: Středočeský

Litujeme, ale k tomuto inzerátu nejsou v tuto chvíli k dispozici žádné kontaktní údaje.

Otevřít mapu v novém okně

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.