Informační technologie, ÚP ČR - kontaktní

Vývojáři softwaru FPGA Design Engineer. Požadovaná úroveň vzdělání: Bakalářské. Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 45000 Kč, max. 95000 Kč. Pracovní poměr od 2016-12-01. Volných pracovních míst: 1. Na této technicky zaměřené pozici budete součástí týmu vyvíjejícího IP a čipy pro systémy s leteckým, vesmírným, automobilovým a průmyslovým využitím. Náplň práce: Vaším hlavním úkolem bude IP design a verifikace Budete odpovědný za design digitálních obvodů v oblasti komunikačních systému na bázi Ethernetu v kontextu leteckých a automobilových a průmyslových standardů Budete pracovat v mezinárodním týmu Budete komunikovat s mezinárodními zákazníky a partnery Budete součástí rostoucí společnosti s otevřenou firemní kulturou založenou na důvěře, komunikaci a dobrém pracovním přístupu Váš profil: Obdrželi jste univerzitní diplom v technické oblasti Máte dobrou znalost VHDL a nejlépe i dalších programovacích jazyků (jako C, Python) Máte zkušenosti s FPGA nebo ASIC designem Znalost bezpečnostních standardů (např. DO-254, ISO) je výhodou Ideálně znáte Vivado, Quartus, Ethernet sítě, PCI Express, Amba protokoly Mluvíte plynně anglicky (slovem i písmem) Máte strukturovaný přístup k práci Jste týmový hráč a máte dobré komunikační schopnosti Schopnost řešit problémy je vaše silná stránka Jako rostoucí společnost nabízíme zajímavou práci v dynamickém technickém odvětví. Náš Chip IP tým sídlí v centru Brna, poblíž VUT. Kromě technicky zkušených kolegů se tu setkáte i s otevřenou firemní kulturou založenou na osobním přístupu. Jedná se o malý ale zkušený tým, kde vládne přátelská atmosféra. Pokud Vás nabízená pozice zaujala, vyplňte naši online přihlášku na této adrese: https://www.tttech.com/jobs-career/jobs/ souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou. Vhodné pro cizince. Pracoviště: TTTech Computertechnik AG, organizační složka, Šumavská, č. 525, Brno, okres Brno-město, 602 00 Brno 2. Informace: LucieDolinová, lucie.dolinova@tttech.com . Vystavil ÚP ČR - kontaktní pracoviště Brno-město, poslední změna: 2016-11-13T01:43:47.

Typ inzerátu: Nabídka
Obor: Informační technologie
Požadovaná profese: Specialista výpočetní techniky
Upřesnění pozice: FPGA Design Engineer
Směnnost: Pružná pracovní doba
Minimální vzdělání: Bakalářské
Úřad práce: Úřad práce Brno-město
Kraj: Jihomoravský
Okres: Brno - město
Mzdové rozpětí od: 45000
Mzdové rozpětí do: 95000
Pracovní poměr od: 1.12.2016
Celkem volných míst: 1
Poznámka k volnému místu: Na této technicky zaměřené pozici budete součástí týmu vyvíjejícího IP a čipy pro systémy s leteckým, vesmírným, automobilovým a průmyslovým využitím. Náplň práce: Vaším hlavním úkolem bude IP design a verifikace Budete odpovědný za design digitální...
Vhodné pro absolventy středních škol: Ne
Vhodné pro absolventy vysokých škol: Ne
Vhodné pro mladistvé uchazeče: Ne
Vhodné pro osoby se zdravotním postižením: Ne
Vhodné pro osoby vyžadující bezbariérový přístup: Ne
Vhodné pro cizince: Ne
Zaměstnavatel má povolení zaměstnávat cizince: Ne
Firma: TTTech Computertechnik AG, organizační složka
Ulice: Šumavská
Obec: Brno
: Veveří
Kontaktní osoba: LucieDolinová
Kontaktní email: lucie.dolinova@tttech.com
Kraj: Jihomoravský

Litujeme, ale k tomuto inzerátu nejsou v tuto chvíli k dispozici žádné kontaktní údaje.

Otevřít mapu v novém okně

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.