Informační technologie, ÚP ČR - kontaktní

Systémoví administrátoři, správci počítačových sítí IT specialista. Požadovaná úroveň vzdělání: Vysokoškolské. Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 44000 Kč, max. 45000 Kč. Pracovní poměr od 2016-11-01. Volných pracovních míst: 1. místo výkonu práce : Bruntál, Zahradní 46 Vybraný kandidát bude zodpovídat za: " ORACLE databázi (instalace, záloha a obnovení, napojení na SQL dotazy) " MSSQL databázi (instalace, záloha a obnovení, napojení na SQL dotazy) " uživatelskou správu, propojení na ostatní systémy (ORACLE, MSSQL) " podpora desktop uživatelů " programování VB6 a VB .Net " podporu IT subsystému pro administrativu a výrobu " vyhodnocování požadavků výroby na změny a spolupráci s ostatními závody OSRAM " vyhodnocování požadavků administrativy na legislativní změny z pohledu IT Po kandidátech požadujeme: " VŠ vzdělání zaměřené na IT " znalost IT - instalace software, síťové nastavení, atd. " zkušenost s podporou desktop uživatelů v mezinárodní firmě alespoň 4 roky " znalost systému SAP, ORACLE a MSSQL " znalost AJ na komunikativní úrovni je nutností - písemně i slovem " pečlivost, spolehlivost, samostatnost, proaktivnost a pozitivní přístup k práci Smlouva na dobu neurčitou Hlásit se na e - mail : t.frantis@osram.com Z : 23.9.2016. Vhodné pro cizince. Pracoviště: OSRAM Česká republika s.r.o., Zahradní, č. 1442, Bruntál, okres Bruntál, 792 01 Bruntál 1. Informace: TomášFrantiš, +420 554 793 447, t.frantis@osram.com . Vystavil ÚP ČR - kontaktní pracoviště Bruntál, poslední změna: 2017-10-07T01:59:49.

Typ inzerátu: Nabídka
Obor: Informační technologie
Požadovaná profese: Specialista výpočetní techniky
Upřesnění pozice: IT specialista
Směnnost: Pružná pracovní doba
Minimální vzdělání: Vysokoškolské
Úřad práce: Úřad práce v Bruntále
Kraj: Moravskoslezský
Okres: Bruntál
Mzdové rozpětí od: 44000
Mzdové rozpětí do: 45000
Pracovní poměr od: 1.11.2016
Celkem volných míst: 1
Poznámka k volnému místu: místo výkonu práce : Bruntál, Zahradní 46 Vybraný kandidát bude zodpovídat za: " ORACLE databázi (instalace, záloha a obnovení, napojení na SQL dotazy) " MSSQL databázi (instalace, záloha a obnovení, napojení na SQL dotazy) " uživatelskou...
Vhodné pro absolventy středních škol: Ne
Vhodné pro absolventy vysokých škol: Ne
Vhodné pro mladistvé uchazeče: Ne
Vhodné pro osoby se zdravotním postižením: Ne
Vhodné pro osoby vyžadující bezbariérový přístup: Ne
Vhodné pro cizince: Ne
Zaměstnavatel má povolení zaměstnávat cizince: Ne
Firma: OSRAM Česká republika s.r.o.
Ulice: Zahradní
Obec: Bruntál
: Bruntál
Kontaktní osoba: TomášFrantiš
Kontaktní telefon: +420 554 793 447
Kontaktní email: t.frantis@osram.com
Kraj: Moravskoslezský

Otevřít mapu v novém okně

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.