Informační technologie, ÚP ČR - kontaktní

Systémoví analytici Komunikativní kolega (Analytik pro vývoj webové aplikace). Požadovaná úroveň vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení). Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 200 Kč, max. 450 Kč. Pracovní poměr od 2016-09-01. Volných pracovních míst: 1. Do našeho týmu zapojíme nadšeného a zkušeného IT analytika pro smysluplné projekty. K tomu je zapotřebí alespoň 25 hodin práce za týden. Jestli je pro Vás, ale v práci důležitá hlavně komunikace a porozumění myšlenkám kolegů, jestliže umíte povzbudit lidi ke skvělým výkonům, možná hledáme právě Vás. Hledáme do týmu Komunikativního kolegu, který s námi bude v kanceláři v Brně a bude rád komunikovat s manažery a programátory o rozvoji aplikace (formulovat myšlenky). Vaší náplní práce bude: Návrh informačních systémů, implementace, systémová integrace Spolupráce s projektovým manažerem a programátory Komunikace s týmem Očekáváme znalosti a dovednosti: Vytvoření návrhu IS Modelování objektově orientovaných aplikací a podnikových procesů Znalost UML, BPMN Znalost technologií používaných pro webové aplikace Základní znalost verzovacích systémů Orientace v ERP systémech Základní přehled v SEO problematice. Zkušenost s řešením problémů kompatibility IE, Chrome, FF Chuť učit se novým věcem Umět navrhnout řešení problému. Spolupráce min. 25h / týden. Pokud se chcete na projektu podílet, napište nám (tym@1webit.cz ). Rádi Vás do týmu zapojíme.. Vhodné pro absolventy SŠ. Pracoviště: , , okres , . Informace: . Vystavil ÚP ČR - kontaktní pracoviště Praha 4, poslední změna: 2016-11-30T11:14:04.

Typ inzerátu: Nabídka
Obor: Informační technologie
Požadovaná profese: Specialista výpočetní techniky
Upřesnění pozice: Komunikativní kolega (Analytik pro vývoj webové aplikace)
Směnnost: Pružná pracovní doba
Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Úřad práce: Úřad práce hl.m. Prahy
Mzdové rozpětí od: 200
Mzdové rozpětí do: 450
Pracovní poměr od: 1.9.2016
Celkem volných míst: 1
Poznámka k volnému místu: Do našeho týmu zapojíme nadšeného a zkušeného IT analytika pro smysluplné projekty. K tomu je zapotřebí alespoň 25 hodin práce za týden. Jestli je pro Vás, ale v práci důležitá hlavně komunikace a porozumění myšlenkám kolegů, jestliže umíte povzbudit ...
Vhodné pro absolventy středních škol: Ne
Vhodné pro absolventy vysokých škol: Ne
Vhodné pro mladistvé uchazeče: Ne
Vhodné pro osoby se zdravotním postižením: Ne
Vhodné pro osoby vyžadující bezbariérový přístup: Ne
Vhodné pro cizince: Ne
Zaměstnavatel má povolení zaměstnávat cizince: Ne

Litujeme, ale k tomuto inzerátu nejsou v tuto chvíli k dispozici žádné kontaktní údaje.

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.