Informační technologie, ÚP ČR - kontaktní

Systémoví administrátoři, správci počítačových sítí Hledám správce systému a rozvoje webového elektronického aukčního systému Softaukce.cz. Požadovaná úroveň vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou). Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 150 Kč, max. 250 Kč. Pracovní poměr od 2017-06-19. Volných pracovních míst: 1. Hledám správce systému a rozvoje webového elektronického aukčního systému Softaukce.cz. Blíže budeš mít na starosti správu systému, úpravy a zdokonalování aplikace dle požadavků. Práce bude vykonávaná dle dohody, tak ať máš prostor i pro ostatní činnosti. ˘ Ideálně, když budeš umět: znalosti: PHP, MySQL, HTML, CSS, jQuery, javascript je důležitý GIT (nebo obdobný systém) Bude výhodou, pokud umíš nebo znáš: CodeIgniter (nebo obdobu php frameworkem, jako napřiklad Symfony nebo Nette) AWS (amazon web services) Ideální je mít zkušenost s nějakým webovým projektem. Těšíme se na spolupráci a nabízíme možnost realizaci tvých nápadů. Jedná se o práci na DPP, IČO nebo dle dohody, možno pracovat i při studiu. V případě zájmu zašli svůj životopis se zkušenostmi a kontaktem na:petr.neuwirth@softsolution.cz .. Vhodné pro absolventy SŠ, osoby se zdravotním postižením, cizince. Pracoviště: , Plzeň, okres Plzeň-město, . Požadované dovednosti: . Nabízené výhody: Bonus za kvalitu. Informace: . Vystavil ÚP ČR - kontaktní pracoviště Plzeň, poslední změna: 2017-10-27T03:18:35.

Typ inzerátu: Nabídka
Obor: Informační technologie
Požadovaná profese: Specialista výpočetní techniky
Upřesnění pozice: Hledám správce systému a rozvoje webového elektronického aukčníh
Směnnost: Pružná pracovní doba
Minimální vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)
Požadované dovednosti:
Úřad práce: Úřad práce v Plzni
Mzdové rozpětí od: 150
Mzdové rozpětí do: 250
Nabízené výhody: Jiné výhody
Pracovní poměr od: 19.6.2017
Celkem volných míst: 1
Poznámka k volnému místu: Hledám správce systému a rozvoje webového elektronického aukčního systému Softaukce.cz. Blíže budeš mít na starosti správu systému, úpravy a zdokonalování aplikace dle požadavků. Práce bude vykonávaná dle dohody, tak ať máš prostor i pro ostatní činnos...
Vhodné pro absolventy středních škol: Ne
Vhodné pro absolventy vysokých škol: Ne
Vhodné pro mladistvé uchazeče: Ne
Vhodné pro osoby se zdravotním postižením: Ano
Vhodné pro osoby vyžadující bezbariérový přístup: Ne
Vhodné pro cizince: Ne
Zaměstnavatel má povolení zaměstnávat cizince: Ne
Obec: Plzeň
Kraj: Plzeňský

Litujeme, ale k tomuto inzerátu nejsou v tuto chvíli k dispozici žádné kontaktní údaje.

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.