Informační technologie, ÚP ČR - kontaktní

Programátoři počítačových aplikací specialisté Programátoři počítačových aplikací specialisté. Požadovaná úroveň vzdělání: Vysokoškolské. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 40000 Kč. Pracovní poměr od 2016-08-22. Volných pracovních míst: 1. Místo výkonu: DENDAX, Jemnická 1138/1, 140 00 Praha 4-Michle Kontakt: Všechna CV zasílejte na pjandal@dendax.com Petr Jandal nebo na DENDAX s.r.o. Jemnická 1138/1, 140 00 Praha 4 PHP developer - programátor DENDAX, je jednou největších společností poskytujících vrácení daní ze zahraničí. Vznikly jsme v Praze roku 1999. Do našeho týmu hledáme PHP programátora. Budeš pracovat na: - zdokonalování interního CRM, přidávat různé vychytávky abychom efektivněji mohli pracovat a nedělali věci komplikovaně, - budeš se starat také o náš web aby se líbil našim zákazníkům a oblíbili si naše služby, - a ovšem se buděš starat také o naše databáse. Je třeba: - aby jsi měl zkušenosti s PHP frameworky Nette a Zend framework, - neuškodí znalost front-end technologie, typu JavaScript, HTML5, a CSS3, - znalost objetového PHP programování, - uměl pracovat výborně se SQL/NoSQL databásemi a jejich dotazy, - měl znalost verzovacího systému (Git, SVN atd.), - pokud budeš umět s jQuery, MySQL anebo Linuxem tak to bude tvojí výhodou Jsme mezinárodní firma: - takže budeš denně mluvit anglicky a hodně se zlepšíš - mluvíme také dalšímy 8 jazyky Nabízíme: - práci na atraktivním místě v přátelském kolektivu - s pružnou pracovní dobou - při řešení projektů budeš moct uplatnit svou kreativitu a někdy se zapot. Vhodné pro cizince. Pracoviště: DENDAX INTERNATIONAL LLC, organizační složka 001, Jemnická, č. 1138, Praha, okres Hlavní město Praha, 140 00 Praha 4. Informace: PetrJandal, pjandal@dendax.com . Vystavil ÚP ČR - kontaktní pracoviště Praha 4, poslední změna: 2017-06-13T15:15:12.

Typ inzerátu: Nabídka
Obor: Informační technologie
Požadovaná profese: Specialista výpočetní techniky
Upřesnění pozice: Programátoři počítačových aplikací specialisté
Směnnost: Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání: Vysokoškolské
Úřad práce: Úřad práce hl.m. Prahy
Kraj: Praha
Okres: Praha 4
Mzdové rozpětí od: 40000
Pracovní poměr od: 22.8.2016
Celkem volných míst: 1
Poznámka k volnému místu: Místo výkonu: DENDAX, Jemnická 1138/1, 140 00 Praha 4-Michle Kontakt: Všechna CV zasílejte na pjandal@dendax.com Petr Jandal nebo na DENDAX s.r.o. Jemnická 1138/1, 140 00 Praha 4 PHP developer - programátor DENDAX, je jednou největších společností po...
Vhodné pro absolventy středních škol: Ne
Vhodné pro absolventy vysokých škol: Ne
Vhodné pro mladistvé uchazeče: Ne
Vhodné pro osoby se zdravotním postižením: Ne
Vhodné pro osoby vyžadující bezbariérový přístup: Ne
Vhodné pro cizince: Ne
Zaměstnavatel má povolení zaměstnávat cizince: Ne
Firma: DENDAX INTERNATIONAL LLC, organizační složka
Ulice: Jemnická
Obec: Praha
: Michle
Kontaktní osoba: PetrJandal
Kontaktní email: pjandal@dendax.com
Kraj: Středočeský

Litujeme, ale k tomuto inzerátu nejsou v tuto chvíli k dispozici žádné kontaktní údaje.

Otevřít mapu v novém okně

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.