Typ inzerátu: Nabídka
Rasa: Hovawart
Pohlaví: pes
Výška: Střední (31-60 cm)
Pejsek z útulku: Ano
Stáří: 10
Tetovaný: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Vhodný pro

  • K jiným psům: Ne
  • Pro aktivní majitele: Ne

Popis

Rony byl odebrán z velmi trýznivých podmínek, byl týrán po všech stránkách. Nejvíce se na něm podepsalo to, že byl zavírán o hladu na dlouhé dny sám. Po propuštění z tmavého sklepa se musel rychle najíst a to dost dobře nešlo, na dvorku byli další psi, kteří byli v lepší kondici, a tak Ron musel asi hodně bojovat, aby se k nějakému soustu dostal. Po tom, co si ho všimly sousedky, netrvalo dlouho a Rony se ocitnul v depozitu. Do několika měsíců byl Rony opět v kondici a připraven k adopci. Vybrala si ho slečna, které se moc líbil, starala se o něj velmi dobře. Rony jezdil na výlety i do ciziny. Pak se ale její životní situace změnila a Roník se v červenci roku 2011 vrátil. Zprvu trpělivě čekal, až si pro něj panička přijde, bohužel se však nedočkal. I když má Rony už dostatek jídla, stále touží po lidské společnosti. Chce být v blízkosti někoho, kdo se s ním pomazlí, ale nevyžaduje dlouhé akční vycházky nebo cvičení. Rád jezdí autem, v něm vydrží čekat. Jeho srst není náročná na údržbu. Vzhledem k tomu, že byl odmalička týrán hladem, tato nelehká léta mu dala do vínku nekompromisní boj o misku a nechuť dělit se o cokoliv s ostatními psy. Hledáme pro něj pána, který pochopí jeho povahu, ve které se odráží léta krutého zacházení a strádání. Nesnese vedle sebe dalšího psa nebo jiné zvíře. Rony je pes velmi milý a bude svého pána milovat. Je učenlivý, ale citlivý, má submisivní povahu. Hledá pevný bod v životě, někoho, komu bude věřit a který jeho psí duši nezklame. Vhodný by byl člověk, který nemá jiné psy. Roník je zvyklý být venku. více info: Útulek Přímětice, +420 603 487 082,  info@utulekprimetice.cz

Připravte pejskovi jeho nové bydlení

Přemýšlíte o pořízení nového čtyřnohého člena domácnosti? Podívejte se, co všechno byste měli schovat, než si ho přinesete domů. Přejeme vám bezproblémové pořízení nového čtyřnohého mazlíčka!

Pokud byste narazili na podezřelý inzerát, neváhejte a nahlaste nám ho kliknutím na tlačítko „Stížnost“ přímo tady u inzerátu. Děkujeme!

Jak pomoci: Grafika, web, PR, Domácí depozita

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.

Napište nám

Máte nápad na vylepšení, něco vám nefunguje nebo nám jen chcete sdělit názor na naše webové stránky? Napište nám. Za jakékoli podněty budeme rádi. Váš tým ANNONCE.

 
 
Napište nám