Hledá se borec na JavaScript!!!

Začleníte se do týmu, který se věnuje vývoji i provozu webových aplikací pro správu reklam na internetu. Vývojáři v této firmě se rozhodně nudit nebudou.

Nabízíme

  • Na oplátku se můžete těšit na plat, který bude odpovídat Vašim zkušenostem, širokou škálu firemních benefitů a výhod (25 dní dovolené + 5 dní volna pro svou vlastní potřebu, smlouvu na dobu neurčitou, bonusy, stravenky, školení a spoustu dalších), také prostředí se Vám určitě bude líbit.

Požadujeme

  • Co byste měl mít?
  • Chuť programovat.
  • Jakýkoliv programovací jazyk je vítán, ale praxe v JavaScript nebo Node.js je výhodou.
  • Chuť na sobě pracovat, zkoumat nové technologie a postupy.
  • Přátelské a otevřené jednání, vstřícnost.
  • Znalost angličtiny pro IT.
Typ inzerátu: Nabídka
Obor: Informační technologie
Pracovní poměr: Plný úvazek
Lokalita: Moravskoslezský

ManpowerGroup s.r.o.

Kontaktní osoba: Markéta Kovaříková
Telefon: 731 139 542
Uložit kontakt do mobilu pomocí QR kódu.

ManpowerGroup s.r.o.

Proč využít při hledání práce personální agenturu Manpower? Propojujeme zajímavé pracovní příležitosti s nadšenými lidmi. Měníme lidem budoucnost, protože lepší práce, která dává smysl, znamená lepší život. Zpěváci, herci nebo sportovci mají své manažery, protože se chtějí stoprocentně soustředit na to, aby co nejlépe dělali svou práci, a ne na to, aby si ji hledali. Co kdybyste se na chvíli stali světovou rockstar a nechali se námi hýčkat!

Máme pro vás dobrou zprávu: nebude vás to stát ani korunu.

Nebereme si žádné poplatky a “provize” z mezd a veškeré poradenství poskytujeme uchazečům o práci zdarma.

Jako největší personální agentura v ČR, najdeme ročně práci pro 24.000 lidí. Naši personalisté sice vystupují na jedné straně jako hodnotitelé, na straně druhé ale působí zároveň v roli vašeho poradce. Dokáží vám poradit, jaké jsou vaše možnosti na trhu práce, jak můžete napsat, případně lépe upravit profesní životopis, jak vylepšit vaši celkovou prezentaci nebo vhodněji formulovat odpovědi na otázky, na které se vás mohou při pohovoru ptát.

Ať jste kdokoli, postaráme se o vás.

Tak se u nás zastavte na kafe a popovídáme si o Vaší nové kariéře.

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.