Grab your chance in accounting!

You are responsible for Accounts Payable Processing (includes posting and parking high volumes of invoices based on the intercompany processes through the journals) and Accounts Receivable Processing (includes preparing and posting outgoing and estimated invoices). Your job will be checking invoices to ensure all relevant information is present, searching for appropriate backup to determine the correct coding, and resolving disputes.

Nabízíme

  • Using and improving your language skill is a great advantage. Additionally, you will get an attractive salary and other excellent benefits. You get 5 weeks of vacation, meal voucher, flexible working hours and home office, education and development program, cafeteria benefit program and more. You also have the opportunity to develop a career within this amazing shared service and the whole company. Certainly an interesting job in a stable company located in Prague.
  • Do not miss this great opportunity to work in strong international company!
  • Please, contact me if you are interested to find out more - send me your CV and I will call you and provide more information.
  • We are looking forward to your reaction :).

Požadujeme

  • We expect an excellent written and spoken English. And of course you must have a basic knowledge of accounting (it would be great if you have 1 years' experience in a similar position within and an international Shared Service Centre). We require a degree in Finance or related areas.
Typ inzerátu: Nabídka
Obor: Ostatní
Pracovní poměr: Plný úvazek
Lokalita: Hlavní město Praha
Země: Ostatní státy

ManpowerGroup s.r.o.

Kontaktní osoba: Simona Stasova
Uložit kontakt do mobilu pomocí QR kódu.

ManpowerGroup s.r.o.

Proč využít při hledání práce personální agenturu Manpower? Propojujeme zajímavé pracovní příležitosti s nadšenými lidmi. Měníme lidem budoucnost, protože lepší práce, která dává smysl, znamená lepší život. Zpěváci, herci nebo sportovci mají své manažery, protože se chtějí stoprocentně soustředit na to, aby co nejlépe dělali svou práci, a ne na to, aby si ji hledali. Co kdybyste se na chvíli stali světovou rockstar a nechali se námi hýčkat!

Máme pro vás dobrou zprávu: nebude vás to stát ani korunu.

Nebereme si žádné poplatky a “provize” z mezd a veškeré poradenství poskytujeme uchazečům o práci zdarma.

Jako největší personální agentura v ČR, najdeme ročně práci pro 24.000 lidí. Naši personalisté sice vystupují na jedné straně jako hodnotitelé, na straně druhé ale působí zároveň v roli vašeho poradce. Dokáží vám poradit, jaké jsou vaše možnosti na trhu práce, jak můžete napsat, případně lépe upravit profesní životopis, jak vylepšit vaši celkovou prezentaci nebo vhodněji formulovat odpovědi na otázky, na které se vás mohou při pohovoru ptát.

Ať jste kdokoli, postaráme se o vás.

Tak se u nás zastavte na kafe a popovídáme si o Vaší nové kariéře.

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.