Typ inzerátu: Nabídka
Rasa: Gordonsetr
Průkaz původu: Ano
Pohlaví: pes
Štěně: Ano
Pejsek z útulku: Ne
Cena: Dohodou
Kraj: Moravskoslezský
Okres: Nový Jičín

Popis

Gordonsetr - ch. st. z Hermanových lesů prodá pejska s PP narozeného 28.07.2017. Pejsek byl dlouhodobě rezervován a čekal na své nové majitele, kteří si jej měli vyzvednout po svátcích. Bohužel kvůli neserióznímu jednání jsme se rozhodli pejskovi najít majitele jiné. Matka: Astana z Holubické stráně . Otec: Anthony Scotch Do Pole . Pejsek je odčervený, očkovaný, plně socializovaný. Jeví značné vlohy pro myslivost.

Připravte pejskovi jeho nové bydlení

Přemýšlíte o pořízení nového čtyřnohého člena domácnosti? Podívejte se, co všechno byste měli schovat, než si ho přinesete domů. Přejeme vám bezproblémové pořízení nového čtyřnohého mazlíčka!

Pokud byste narazili na podezřelý inzerát, neváhejte a nahlaste nám ho kliknutím na tlačítko „Stížnost“ přímo tady u inzerátu. Děkujeme!

Otevřít mapu v novém okně

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.

Napište nám

Máte nápad na vylepšení, něco vám nefunguje nebo nám jen chcete sdělit názor na naše webové stránky? Napište nám. Za jakékoli podněty budeme rádi. Váš tým ANNONCE.

 
 
Napište nám